3-річна Ярослава сподівається на допомогу небайдужих

Дитині потрібне лікування у Чехії

3-річна Жунь Ярослава має діагноз: наслідки гіперінсулізму, мікроцефалія, спастична диплегія, симптоматична епілепсія, затримка психомовного розвитку, атрофія дисків зорових нервів.

"До 9 місяців наша дівчинка втрачала щодня дорогоцінне здоров'я, мозок гинув. Потім ми потрапили до Данії, де нас успішно прооперували, видаливши 70% підшлункової, але на цьому все не закінчилося. За 3 дні виписки з клініки у неї трапився сильний епілептичний напад з втратою свідомості. І все ставало страшнішим, напади були довгі і більше 10 разів на добу. Після підбирань багатьох епілептичних препаратів і пройшовши гармонотерапію напади нам вдалося купірувати. І ми всі думали - ось все, наша дівчинка почне розвиватися, будуть покращення, але тут спіткала нас чергове горе, необхідна операція на сердечку", - розповідає мама дівчинки.

Дівчинці провели операції, далі була ще одна. Розвиток Ярослави залишався без змін.  

"З лютого 2015 року ми почали займатися з нашою дівчинкою, проходили курси масажу і кожен місяць ЛФК. У серпні з допомогою добрих сердець ми потрапили на лікування-реабілітацію до Чехії. І у нас є вже невеликі результати. Ярославочка краще утримує голову, з'явився інтерес до занять і іграшок, на заняттях з інструктором з ЛФК краще віджимається, з'явилася невелика опора на ручки. Намагається вставати, щоб сісти, але спинка ще слабенька і завалюється на бочок. Намагається поки однією ручкою обмацати іграшки. У Чехії ми пройшли окуліста і нам сказали, що у неї часткова атрофія дисків зорових нервів, поліпшуватиметься неврологічний стан і буде поліпшуватися зір. Нам дуже необхідно це лікування і ми знову звертаємося до всіх небайдужих людей і просимо Вас - допоможіть нашій дівчинці. Простягніть свою руку допомоги дитині", - просить мама Ярослави.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк:

№карти: 5457 0829 0185 9855

Одержувач: Жунь Ольга Володимирівна

Група: https://vk.com/club51537428

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: