4-річний Мазур Максим потребує допомоги

Мамі хлопчика потрібна фінансова підтримка.

Мазур Максим бореться з діагнозом - мікроцефалія, спастичний тетрапарез, епісиндром, ЗПМР.

Під час народження у хлопчика сталася асфікція, що і стала причиною наслідків – на другий день життя у дитини почалися судоми.

"Хоча форма захворювання у Максимчика важка, він дуже наполегливий і постійно дивує лікарів позитивною динамікою. Поступово у нас відзначаються покращення. Тонус знижується, діапазон рухів збільшується, ми вже пробуємо повзати на животі, стараємося утримувати рівно спинку, можемо сидіти і стояти з підтримкою. Максим починає бачити (реагує на тіні, фіксує погляд), пробує підтягуватись на руках, добре запам'ятовує людей з ким часто спілкується, розуміє мої пояснення і прохання. Та це ще дуже мало для трирічної дитини. Щоб синочку ставало краще, зупинятися не можна", - розповідає мама хлопчика.

Дитині потрібна професійна допомога кожні два місяці. За тривалий час лікування всі сімейні заощадження вичерпались.

"Зараз я виховую синочка сама, не працюю, оскільки дитина потребує постійного догляду. Попереду ще важкий тривалий шлях лікування, і ми маємо сили та бажання його подолати, але матеріальні можливості практично нульові. Тому змушена звертатися за допомогою до небайдужих людей. Допоможіть, будь ласка, Максимчику у його безмежному прагненні бути здоровим!!! Буду дуже вдячна за будь-яку допомогу", - каже мама дитини.

Реквізити для допомги:

Приватбанк

№ картки 5168 7572 1936 5139

Мазур Аліна Сергіївна

Група в ВК https://vk.com/club74739733

 

Залиште свій коментар