Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
4-річний полтавчанин Марк потребує вашої допомоги

Хлопчик народився з важкою патологією.

Батьки Дущенка Марка просять усіх небайдужих допомогти зібрати кошти для лікування сина в педіатричній лікарні у Римі

«Марко – дитина-інвалід від народження, у перший день життя йому поставлено страшний діагноз: вроджена вада розвитку: атрезія стравохода (відсутність стравохода). На другий і восьмий -  проведено складні операції.  Вони дали можливість пристосуватися до умов існування», - розповідає мама хлопчика.

У Марка була виведена гастростома в області шлунка, через яку він споживає їжу за допомогою катетерів Фолейа та безлічі шприців.

«Впродовж більше трьох років всією сім’єю ми готувалися до заключного оперативного втручання – пластики стравохода, яку було здійснено у червні 2017 року. На жаль, 4 місяці післяопераційної реабілітації в ДНСЛ «Охматдит» не дали бажаних результатів", - розповідає мама хлопчика.

Дитину довелося вести на подальше лікування до Італії, де малюку встановили зонд через ніс у шлунок, який дав можливість на довше "зафіксувати"  стан дитини.  

"Ми з сином знаходимося в Римі і, чесно кажучи, сподівалися нарешті повернутися додому. Але останній візит до хірургів змінив наші плани: оскільки є нагальна потреба у ряді додаткових процедур, що можуть затягтися на місяці. Крім того, міжнародним відділом було оповіщено про закінчення коштів та виставлено рахунок на суму 8000 євро.  Не знаю вже, що й робити, де просити тієї допомоги, як зарадити цій ситуації, та знаю, що, як мама, зроблю все, аби допомогти своїй дитині", - каже жінка і просить допомоги.  

Реквізити для допомоги:

картка ПриватБанк 5168 7573 3963 7219 Дущенко Андрій

Залиште свій коментар

Вибір редакції