4-річний полтавчанин Марк потребує вашої допомоги

Хлопчик народився з важкою патологією.

Батьки Дущенка Марка просять усіх небайдужих допомогти зібрати кошти для термінового лікування сина в педіатричній лікарні у Римі

«Марко – дитина-інвалід від народження, у перший день життя йому поставлено страшний діагноз: вроджена вада розвитку: атрезія стравоходу (відсутність стравоходу). На другий і восьмий -  проведено складні операції.  Вони дали можливість пристосуватися до умов існування», - розповідає мама хлопчика.

У Марка була виведена гастростома в області шлунку, через  яку він споживає їжу за допомогою катеторів Фолейа та безлічі шприців.

«Впродовж трьох років всією сім’єю ми готувалися до заключного оперативного втручання – пластики стравоходу, котре було здійснене у червні 2017 року. На жаль, 4 місяці післяопераційної реабілітації в ДНСЛ «Охматдит» не дали бажаних результатів. Зараз у Марка спостерігається негативна динаміка, є ряд ускладнень. Стан стравоходу потребує негайної корекції. Враховуючи тяжкий стан дитини, італійці готові здійснити повну діагностику за умови надходження на рахунок лікарні 12 тисяч євро. Подальше лікування та його вартість будуть залежати від обстеження та його результатів», - розповідає мама малюка і просить добрих людей долучитися до збору коштів.

Реквізити для допомоги:

картка ПриватБанк Дущенко Оксана Борисівна

5168 7573 0080 4426

Залиште свій коментар