Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
70 тисяч доларів потрібні Арінці, щоб здолати пухлину мозку

70 тисяч доларів потрібні Арінці, щоб здолати пухлину мозку

Дитину рятують турецькі лікарі

Влітку 2018 у маленької Арінки Меркулової виявили пухлину головного мозку, після того, як дівчинку турбували сильні головні болі і навіть почалися порушення в координації.  Пухлина виявилась великою і лікарі порадили звернутись до закордонних лікарів. Стан дитини був критичним, коли її доправили до лікарні в Стамбулі.

«14.08 санавіацією ми були доправлені в клініку, де було зроблено ще одне МРТ. Страшні головні болі, втрата свідомості і 15.08 було екстрено проведено шунтування. Це початковий етап операції. Воно допомогло зняти набряклість, головний біль практично припинився. Дочка потроху стала вставати, їсти, приймати препарати. Найскладніший етап операції - видалення пухлини провів нейрохірург, який спеціалізується на дітках», - розповідає мама дитини.

За таку операцію родині Арінки довелося заплатити 70 тисяч доларів, які збирали майже усім світом. Але це лише початок лікування, далі місяці боротьби, на яку потрібні не менші кошти.

«Всього оплатили за санавіацію, дві операції, радіотерапію, хімію і позапланові дні госпіталізації 170000 $. Ми платили вчасно. За рахунок позапланових днів госпіталізації, яких було не мало через сильні побічні (інфекції, переливання) у нас почав зростати борг по оплаті. Клініка з розумінням поставилась, і ми потроху гасили борг, і продовжували лікування. Зараз борг в сумі 70 000 $. Потрібно продовжувати лікування, але клініка просить оплату», - каже мама дитини.

Реквізити для допомоги:

картка ПриватБанку 5168 7423 5864 2522

Меркулова Наталія

https://www.instagram.com/aryna_merkulova/?hl=uk

Залиште свій коментар

Вибір редакції