Батьки Аліси просять допомогти їм в лікуванні донечки

Батьки Аліси просять допомогти їм в лікуванні донечки

Дата публікації
Перегляди
896
Батьки Аліси просять допомогти їм в лікуванні донечки

Кожна реабілітація для дівчинки коштує понад 20 тисяч гривень

Аліса Пархоменко саме відсвяткувала свій третій день народження, для родини це свято, але водночас і болісний спогад, адже дитина щойно з’явившись на світ, не закричала і лікарям довелося її рятувати.

«На 3 добу ми потрапили в обласну лікарню, відділення патології новонароджених. УЗД показало гіпоксичне ураження ЦНС, крововилив у мозок. Два тижні провели у стаціонарі, виконуючи всі розпорядження лікаря. У 3 місяці плановий огляд невролога, Аліса самостійно не тримала голівку. Лікар призначив лікування. Далі ми виконували всі рекомендації. У рік нам діагностували діагноз ДЦП, спастичний тетрапарез», - розповідає мама дівчинки.

Діагноз Аліси зараз: дитячий церебральний параліч, спастичний тетрапарез, стійкі рухові порушення IV рівня GMFCS, затримка психо-мовленнєвого розвитку.

Батьки намагаються дати дитині всю потрібну реабілітацію, щоб зменшити наслідки діагнозу і подарувати дитині майбутнє, в якому вона зможе сама себе обслуговувати і пересуватись своїми ніжками.

«Наша донечка потребує постійного відновного лікування та реабілітації у відповідних закладах, що є життєвонеобхідним при такій тяжкій хворобі. У результаті пройдених курсів донечка стала краще тримати голову, укріпилися м'язи спини та рук, спастика нижніх кінцівок стала меншою завдяки занять у басейні, масажу та ЛФК. Після наполегливої роботи з психологом та логопедом стала більш уважною і активною, краще виконує поставлені перед нею завдання. Спостерігається позитивна динаміка. А це означає - є надія, що вже невдовзі Алісочка зможе задовольняти свої потреби самостійно!» - додає жінка.

Та щоб ці сподівання виправдались, потрібна наполеглива і безперервна реабілітація, а це тягне за собою великі фінансові затрати, які вже спустошили заощадження родини.

«Наша сім'я не взмозі оплатити лікування та реабілітацію для нашої донечки. Реабілітація необхідна 1 раз на 2 місяці, доки вона ще маленька, є шанс подарувати Алісі щасливе дитинство і повноцінне життя. Один курс реабілітації коштує понад 20 тисяч гривень», - каже мама Аліси і просить всіх небайдужих допомогти їм із оплатою такого лікування для донечки.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк 5168 7427 3047 6342

UA533052990000026208682242939

РНУКПН отримувача 3241802464

ПАРХОМЕНКО АННА ОЛЕКСАНДРІВНА

Наступна публікація