Більше 30 тисяч євро потрібно зібрати на лікування Марійки

На дитину чекають німецькі лікарі.

Народилася Марійка на 30 тижні вагітності з вагою 1 кг 450 г рік тому. Перші 7 днів свого життя дівчинка перебувала в реанімації, стан її на той час був стабільним, але раптове відімкнення світла спричинило загрозу її життя.

"Оскільки Марійка перебуває на апараті штучного дихання, то майже три години дівчинка вентилювалась вручну, що спричинило ВШК IV ст. (внутрішньошлуночковий крововилив, при IV ступені крововилив розповсюджується на тканину мозку). Дівчинка перенесла захворювання на менінгіт, який своєю чергою спричинив гідроцефалію та велике ураження мозку", - розповідає мама дівчинки.

В Україні головним нейрохірургом України було визнано, що повне обстеження та лікування в Україні не можливо провести, тож рекомендовано шукати клініки за кордоном.

"Нашу дівчинку готова прийняти німецька клініка, яка виставила рахунок на 60-денну реабілітацію у сумі 36 240 євро. Нам потрібно, щоб якомога більше людей дізнались про нашу Марійку і допомогли нам, оскільки наша сім'я не у змозі оплатити таку суму, бо працює у нас лише батько, а я змушена доглядати за дитиною, до того ж у нас є ще старший син. Дуже сподіваюся на Вашу допомогу та Ваше милосердя", - просить мама дитини.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк: 4731 2191 0267 9366 

Лапутіна Галина Валеріївна

ОЩАДБАНК: 5167-4900-8556-4913

Галина Лапутина 

https://vk.com/marika_needs_help

Залиште свій коментар

Наступна публікація