Тисячі євро потрібно зібрати на лікування Марійки

Дитину рятують німецькі лікарі.

Народилася Марійка на 30 тижні вагітності з вагою 1 кг 450 г рік тому. Перші 7 днів свого життя дівчинка перебувала в реанімації, стан її на той час був стабільним, але раптове відімкнення світла спричинило загрозу її життя.

"Оскільки Марійка перебуває на апараті штучного дихання, то майже три години дівчинка вентилювалась вручну, що спричинило ВШК IV ст. (внутрішньошлуночковий крововилив, при IV ступені крововилив розповсюджується на тканину мозку). Дівчинка перенесла захворювання на менінгіт, який своєю чергою спричинив гідроцефалію та велике ураження мозку", - розповідає мама дівчинки.

В Україні головним нейрохірургом України було визнано, що повне обстеження та лікування в Україні не можливо провести, тож рекомендовано шукати клініки за кордоном.

На двомісячний курс обстеження і реабілітації небайдужі люди і глядачі ТСН зібрали понад 30 тисяч євро. І в листопаді розпочалося лікування. Результати виявилися навіть більшими, ніж прогнозували. Спеціалісти змогли дати гарний поштовх у розвитку Марійки, замінили медикаменти для лікування епілепсії. Кількість приступів зменшилась у кілька разів, але вони усе ж продовжуються, оскільки форма епілепсії дуже важка і в Україні не належним чином проводилося її лікування, що потягнуло за собою запущений стан хвороби. Тож, нині Марійка потребує більш тривалого лікування в спеціальній лікарні в Берліні.  

ВідеоМешканка Берліна здійснила мрію сім'ї Марійки, на лікування якої збирали глядачі ТСН

Маленька Марійка народилася передчасно в перинатальному центрі в Сумах. Її стан погіршився, коли в реанімації вимкнулося світло, а ввімкнути незалежну лінії електрики не змогли. Ця біда змусила маму з донькою поїхати на реабілітацію до Німеччини, а 9-річного братика швидко подорослішати. Але одна жінка з Берліна повернула їм віру різдвяні дива.

Мешканка Берліна здійснила мрію сім'ї Марійки, на лікування якої збирали глядачі ТСН

"перебуваючи в Німеччині дівчинка раптово занедужала на пневмонію, і ця госпіталізація була аж ніяк не запланована. І тепер перед батьками стоїть питання оплати боргу в майже 5 тисяч євро до 5 квітня. Більшу частину цієї суми – 3 тисячі - вже вдалося зібрати. Часу і можливостей на збір коштів у родини немає. Марійка з мамою поки що лишається в Німеччині, вони мешкають в родині українців, що зголосилися допомогти. Медики наполягають на терміновому лікуванні, бо у Марійчиній ситуації не можна гаяти часу, хвороба нещадно завдає маленькій дівчинці страждання та болю. Батьки звертаються до всіх небайдужих допомогти врятувати крихітку і дати шанс на більш повноцінне життя", - кажуть волонтери, які допомагають у зборі коштів. 

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк: 5168 7420 2526 9741

Лапутіна Галина Валеріївна

ОЩАДБАНК: 5167-4900-8556-4913

Галина Лапутина 

https://www.facebook.com/groups/1291123457565218/

Залиште свій коментар