Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Богданчику потрапити на потрібну реабілітацію

Допоможіть Богданчику потрапити на потрібну реабілітацію

Мама хлопчика просить про фінансову підтримку.

Коріньовський Богдан народився без дихання і 13 днів малюк лежав у реанімації на штучній вентиляції легенів. Як з’ясувалося згодом, у малюка був гострий менінгіт. Такий складний період позначився негативно на здоров'ї малюка.

«Коли прийшов час крихітці сидіти, ходити, прогресу ніякого не було. Після обстеження невролог поставив діагноз: ДЦП, тетрапарез. Але для нас найголовніше, що малюк живе», - розповідає мама хлопчика, яка виховує сина сама.

Мама взялася за відновлення дитини завдяки професійним реабілітаціям.

«Зараз Богданчикові 4 роки він самостійно не сидить, не ходить, не говорить, уважно слухає, коли до нього говорять, усміхається. Я вірю, що з часом Богданчик стане здоровою дитиною. Адже після курсів Богдан став краще утримувати голову, більш розслаблений, розкриває ручки, краще почав спати, став спокійнішим. ДЦП - не вирок. Перемогти наслідки ДЦП можна, і чим раніше розпочати лікування, тим більше шансів досягти успіху. За належної реабілітації дитина може забути про інвалідність, стати самостійною людиною і повноцінним членом суспільства», - каже мама малюка.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку - 5168 7556 3301 3186

Коріньовска Людмила Миколаївна

https://vk.com/club96330199

Залиште свій коментар

Вибір редакції