Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Богданчику потрапити на потрібну реабілітацію

Мама хлопчика просить про фінансову підтримку.

Коріньовський Богдан народився без дихання і 13 днів малюк лежав в реанімації на штучній вентиляції легенів. Як з’ясувалося згодом, у малюка був гострий менінгіт. Такий складний період позначився негативно на здоров'ї малюка.

«Коли прийшов час крихітці сидіти, ходити, прогресу ніякого не було. Після обстеження невролог поставив діагноз: ДЦП, тетрапарез. Але для нас найголовніше, що малюк живе», - розповідає мама хлопчика, яка виховує сина сама.

Мама взялася за відновлення дитини завдяки професійним реабілітаціям.

«Зараз Богданчикові 3 роки він самостійно не сидить, не ходить, не говорить, уважно слухає, коли до нього говорять, усміхається. Я вірю, що з часом Богданчик стане здоровою дитиною. Адже після курсів Богдан став краще утримувати голову, більш розслаблений, розкриває ручки, краще почав спати, став спокійнішим. ДЦП - не вирок. Перемогти наслідки ДЦП можна, і чим раніше розпочати лікування, тим більше шансів досягти успіху. За належної реабілітації дитина може забути про інвалідність, стати самостійною людиною і повноцінним членом суспільства», - каже мама малюка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанка - 5168 7556 3301 3186

Коріньовска Людмила Миколаївна

https://vk.com/club96330199

Залиште свій коментар

Вибір редакції