Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На допомогу небайдужих сподівається маленька Вікторія

Дівчинка жила без стравоходу

У Вікторії рідкісна вада розвитку: атрезія стравоходу (від народження відсутній стравохід). Дитина одразу була прооперована, а згодом лікарі спробували провести операцію, під час якої з товстої кишки і намагались утворити стравохід. Щоправда, під час операції до товстокишкового трансплантанта перестав іти кровообіг і його змушені були видалити.

"Пізніше у березні 2016 року ми поїхали в Будапешт, де нам також спробували підтягнути шлунок до грудної клітки, але нам під час першої чи другої операції пошкодили праву шлункову артерію, а без неї в стравохід не буде йти кровообіг", - розповідає мама дівчинки.

Одна з останніх операцій відбулася в Італії і дитина могла отримати цілком нормальне життя. Весь час лише мусила проходити контрольні огляди у клініці Риму.   

"Але з січня місяця 2018 року почались проблеми, стравохід почав стенозуватись(звузився), за це рік були вже три бужування (розтягування стравоходу). Приїхавши в жовтні на контроль та бужування, у Віки при обстеженні виявили нестандартну проблему в трансплантанті, їжа стоїть в стравоході, стравохід не проштовхує їжу. Цілий тиждень Віка нічого не їла, тільки крапельниці її трохи підтримували. Потім лікарі вирішили поставити зонд, і ми почали вводити погодинно калорійне молоко", - розповідає мама дитини.

Зараз тривають обстеження, на їхнє проведення і затримку родина не розраховувала. Тож до фінансового навантаження не були готові.

"Нам доведеться затриматися в Римі, а це теж гроші, яких ми не маємо. Уже зараз не маємо коштів ні на проживання, ні на препарати. Ми в розпачі, не маємо іншого виходу, як просити допомоги у вас, добрі люди. Будь ласка, відгукніться, підтримайте нашу сім'ю у такий складний для нас час. Ми сподіваємося щиро, що ви не залишитеся осторонь нашої біди", -  просить мама Вікторії.  

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 5168 7422 0821 2351

Зубко Наталія Юріївна

https://vk.com/vk.com.zubko_viktoria

Залиште свій коментар

Вибір редакції