Посиленої реабілітації потребує Марійка

Батьки вірять, що їхня донечка буде мати повноцінне життя.

Марія - єдина бажана дитина в сім'ї. Так сталося, що її життя почалося з боротьби за право існування. Протягом 40 хвилин проводилися реанімаційні заходи в пологовому залі, потім була переведена в реанімацію з діагнозом - гостра інтранатальна асфіксія тяжкого ступеня, синдром аспірації навколоплідними водами. В 4 місяці почалися напади епілепсії, але їх зупинили, та у лютому 2016 року напади відновилися.

"В свої 4 роки Машулька ще не вміє перевертатися, сидіти, стояти, ходити. Але ми віримо, що у нас все ще попереду, адже після реабілітації у нас є позитивна динаміка - знизився м'язовий тонус, зміцнилася спина, краще тримає голову, навіть з'явилися крокові рухи. Маша стала краще концентрувати увагу на предметах, ми намагаємося складати пірамідку. Все вказує на те, що ми на правильному шляху. Для цього потрібна постійна реабілітація", - запевняє мама дівчинки.

Зараз батьки вирішили займатися в Томатіс-центрі в Харкові. Реабілітацію потрібно проходити кожні півтора місяця, а кожен курс обходиться в 19300 гривень.

"Самостійно ми не зможемо оплачувати лікування дочки, оскільки працює у нас лише тато. Всі наші доходи йдуть на оплату комунальних послуг, харчування, памперси. Тому оплатити навіть один курс реабілітації проблематично. Звертаємося до всіх небайдужих - допоможіть Марії і дайте шанс на здорове і повноцінне життя! З Вашою допомогою ми зможемо перемогти хворобу", - впевнена мама Марійки.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 5168755333097398

Барканова-Шевченко Ольга Володимирівна

Більше інформації і реквізитів за посиланням https://www.facebook.com/groups/mariyabark/

Залиште свій коментар