Реабілітації потребує 3-річний Петро

На дитину чекають на лікування.

Петя з'явився під час  складних і тривалих пологів. У результаті він народився з важкою гіпоксією мозку, асфіксією, вивихом шийного хребця. 

"Досі пам'ятаю як вони кисневою подушкою і непрямим масажем серця його реанімували. З'явилося дихання, але він так і не закричав. Його одразу перевезли в реанімацію. Він не міг ні дихати, ні їсти самостійно, нічого... Самостійно їсти він почав через три тижні після народження, ще через пару днів відкрив очі, перший раз... До року лікарі говорили, що він швидко відновиться, боятися нема чого, не дивлячись на всі наші зусилля, після року нам поставили страшний діагноз - ДЦП. Але ми не опустили руки і продовжили нашу боротьбу за здоров'я і щасливе дитинство нашої крихти", - розповідає мама хлопчика.

Зараз Петі три роки, він постійно проходить реабілітацію в різних центрах України, проте зрушення вони дають незначні. Тож родина шукає можливості потрапити на лікування до Китаю, де ставлять діток з ДЦП на ноги. За лікування потрібно сплатити більше 11 тисяч доларів.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4731 2191 0239 1897

Саламаха Наталія Василівна

https://www.facebook.com/profile.php?id=100015127986308

Залиште свій коментар