Будуть додаткові епізоди: нардеп Монастирський про справу Медведчука

Будуть додаткові епізоди: нардеп Монастирський про справу Медведчука

Право на владу

Він підкреслив поетапність посилення різноманітних санкцій в Україні.

В Україні посилення різноманітних обмежень нині відбувається поетапно і це може торкнутися і нардепа Віктора Медведчука, якому вручили підозру в державній зраді та замаху на розграбування національних ресурсів в українському Криму і якому 13 травня у Печерському суді міста Києва обрали запобіжний захід

Про це в прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив народний депутат від “Слуги народу” Денис Монастирський

"Подивимося на етапність. Спочатку - санкції щодо контрабандистів. Після цього санкції щодо Віктора Медведчука і відповідне конкретне кримінальне провадження. Законодавчі ініціативи президента про криміналізацію контрабанди - тому що, сьогодні немає кримінальної відповідальності за товарну контрабанду", - додав він.

Нардеп анонсував, що вже на наступному тижні парламент ухвалить відповідне рішення. 

"Якщо є матеріали, я думаю кожен може подавати до правоохоронних органів і санкції РНБО, в тому числі будуть слідувати за цим. В переліку контрабандистів було сказано, що це не остаточний перелік. Так і епізоди щодо Медведчука не остаточні, будуть додаткові", - резюмував він. 

Нагадаємо повну хронологію подій щодо кума Путіна Віктора Медведчука. Починаючи від січня 2021 року, Віктор Медведчук та його найближче оточення потрапили під багаточисленні санкції, критику та навіть під підозру у державній зраді. 

Читайте також: 

"Доля" контрабандистів та переділ бізнесу – Монастирський про майбутні рішення влади

"Доля" контрабандистів та переділ бізнесу – Монастирський про майбутні рішення влади

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.