Кравчук розказав, коли у Медведчука почали змінюватися погляди

Автор
Яна КовальЯна Коваль
Дата публікації
Перегляди
11к
Кравчук розказав, коли у Медведчука почали змінюватися погляди

УНІАН

Перший президент України зазначив, що не думав, що так завершиться вся історія Віктора Медведчука.

13 травня у Печерському суді міста Києва обрали запобіжний захід нардепу Віктору Медведчуку, якому вручили підозру в державній зраді та замаху на розграбування національних ресурсів в українському Криму

Про зміни поглядів Віктора Медведчука перший президент України (1991-1994) Леонід Кравчук розказав у прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" .

"Якщо сказати відверто, я не думав, що саме цим завершиться вся історія Віктора Володимировича Медведчука. Тому що коли в Україні створювалася соціал-демократична партія на ґрунті складних процесів, Медведчук був автором європейської соціал-демократії. Я чому приєднався до цієї партії? Тому що ми тоді разом з групою людей на чолі з головою партії - а головою був Медведчук - відвідували багато країн Європи і вчилися європейській соціал-демократії. Але пізніше, коли Медведчук став заступником голови Верховної Ради, потім главою адміністрації Кучми, його погляди почали докорінно змінюватися. Я не можу знати, звідки були впливи, але факт залишається фактом", - поділився Кравчук.

Леонід Кравчук про зміну політичних поглядів Медведчука: що вплинуло

Леонід Кравчук про зміну політичних поглядів Медведчука: що вплинуло

Нагадаємо повну хронологію подій щодо кума Путіна Віктора Медведчука. Починаючи від січня 2021 року, Віктор Медведчук та його найближче оточення потрапили під багаточисленні санкції, критику та навіть під підозру у державній зраді. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.