Роздягались на камеру перед іноземцями: у Львові засудили вебмоделей та організаторів порно-студії в центрі міста

Роздягались на камеру перед іноземцями: у Львові засудили вебмоделей та організаторів порно-студії в центрі міста

Фото: pixabay.com

Суд визнав винними у створенні порно-контенту всіх фігурантів розслідування.

У Львові суд засудив двох організаторів незаконного бізнесу, двох адміністраторів та трьох вебмоделей. Їх звинуватили в створенні порно-студії та поширенні порнографічних матеріалів. 

Про це повідомляє ТСН.ua з посиланням на вирок Личаківського районного суду. 

Чотирьох чоловіків і трьох жінок звинуватили в організації порно-студії

Як йдеться у вироку суду, основний підозрюваний "організував діяльність по виготовленню та збуту відеопродукції порнографічного характеру, а саме через вебсайти, на яких користувачі зі всього світу задовольняють свої статеві пристрасті шляхом віртуального спілкування із оголеними жінками в режимі реального часу за допомогою комп`ютерної техніки, обладнаної вебкамерами, із демонструванням сексуальних дій, а також зображення сцен статевого акту, демонстрацією мастурбаційних дій, демонстрацією у ближньому ракурсі орально-генітальних та орально-анальних контактів, за оплату грошовими коштами, які зараховувались користувачами таких сайтів на особисті рахунки відповідних акаунтів членів організованої групи".

Слідство встановило, що житель Львова разом із уродженцем Донецька організували у Львові на вулиці Левицького порно-студію. Для цього вони взяли на роботу двох адміністраторів та вебмоделей. Слідству вдалось встановити лише трьох причетних до цього дівчат. 

Як функціонувала порно-студія у Львові

Двоє чоловіків організували у Львові порно-студію. На роботу вони запрошували вебмоделей, яким повідомляли, що з ними спілкуватимуться лише іноземці.  Також із дівчатами не могли спілкуватися громадяни Російської Федерації та Білорусі і за бажанням Польщі. Організатори бізнесу переконували, що так дівчат не зможуть ідентифікувати поліцейські. Так студія працювала від лютого 2018 року до 9 жовтня 2018 року.

Суд визнав винними фігурантів розслідування

Організатори бізнесу визнали свою провину та розкаялися. Адміністратори пояснили, що вони працювали за 300-400 доларів на місяць і у вчиненому розкаюються. Вебмоделі розповіли, що вони працювали за 10-20 тис. грн на місяць та не знали, що їхня робота незаконна. 

Суд визнав усіх фігурантів провадження винними: 

  • Організаторам порно-студії призначили 5 років позбавлення волі, замінивши цей термін на 3 роки іспитового. 
  • Адміністраторам - по 4 роки позбавлення волі з іспитовим терміном 2 роки. 
  • Вебмоделям - по 3 роки позбавлення волі з іспитовим терміном 1 рік. 

Також із засуджених стягнули по 679 гривень судових витрат. 

Читайте також:

У Львівській області під час онлайн-уроку учням увімкнули порно

У Львівській області під час онлайн-уроку учням увімкнули порно

Повʼязані теми:

Наступна публікація