У столичному розважальному центрі дитину накрило скляною вітриною

У столичному розважальному центрі дитину накрило скляною вітриною

УНІАН

То був звичайний похід у парк дитячих розваг.

Скло із вітрини розбилося об дитину у розважальному центрі столиці. Від удару у 4-річного хлопчика перелом ноги і забої, окрім того - численні подряпини і порізи від уламків.

Про те, як так сталося, що важка конструкція полетіла додолу та хто за це відповідатиме - 19 липня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Друзки розбитого скла - по один бік. І заплаканий від удару ними хлопчик - по інший. Це відео миттєво розлетілося соцмережами. Парк дитячих розваг, де на дитину впала вітрина.

4-річний Ліор тулиться до мами. Досі наляканий він по черзі показує ТСН рани.

То був звичайний похід у парк дитячих розваг. Ліор, каже мама, бавився з іншими дітьми, доки решта родини спостерігала з-за столиків кафе. Тістечка заманили хлопчика підійти до вітрини бару.

"Я туди заліз сам рукою, а потім я впав", - розповідає він.

Стрімко і зненацька для усіх.

"За секунду – він падає і вона (вітрина - Ред.) його накриває повністю склом", - пригадує події того дня мама Ольга Шварцбург. 

Від удару у Ліора перелом ноги і численні подряпини.

"Йому одразу почали полоскати рот, бо скло залетіло в рот. Порізав язичок", - розповідає мама. 

У парку розваг показують місце, де все сталося. Вітрина з кондитерським виробами, яка там стояла, зараз на ремонті.

Також демонструють і відео з камер спостереження.

"На 42 см від підлоги знаходиться ДСП, а потім починається скло. Дитина залізла на ДСП і вхопилася за верх вітрини руками. Змістився центр тяги і дитина впала разом з вітриною", - говорить операційний директор мережі розважальних центрів Роман Михайленко.

"Все, що знаходиться там, має бути максимально продумано, аби діти там відпочивали. Воно було ніде не прикручене, не закріплене абсолютно", - обурюється мати постраждалого хлопчика.

У поліції справи не коментують, бо батьки заяви не подавали. Втім, адвокат, до якого звернулася ТСН - в подібних ситуаціях, каже, численні забої і перелом ноги - уже свідчать про травми середньої тяжкості.

"В цьому випадку керівництво не просто має відшкодовувати шкоду нанесену хлопчика. А ще й буде нести кримінальну відповідальність – це як штрафи – від 17 тисяч гривень, так і до позбавлення і обмеження волі – 3 і 5 років", - зазначив фахівець.

Новини України: як сталося, що об дитину розбилося скло з вітрини і хто за це відповідатиме

Новини України: як сталося, що об дитину розбилося скло з вітрини і хто за це відповідатиме

"Це вперше за 14 років. Нам дуже прикро за цю ситуацію. Ми завтра зустрінемося і обговоримо суму компенсації", - пообіцяли в центрі. 

Втім, 4-річному Ліору компенсація, про яку говорять дорослі - не цікава. З гіпсом на нозі йому ходити ще місяць. А бігати так хочеться вже.

Читайте також: 

Наступна публікація