Агресивним активістам не вдалося зірвати концерт LOBODA в Тернополі

Незважаючи на численні провокації, співачка вийшла на сцену. 

Прихильники LOBODA відстояли свої права: у п'ятницю, 13-го травня, концерт артистки в Тернополі відбувся, хоча його всіляко намагалися зірвати близько 70-ти молодиків.

На сцену співачка вийшла майже з двогодинним запізненням, не реагуючи на прямі погрози в свою адресу та вимоги представників місцевої самооборони відмінити концерт.

Зауважимо, що концерт LOBODA мав розпочатися о 20:00. Напередодні квитки вартістю 300-1200 грн на шоу артистки в ТРЦ "Подоляни" були розпродані повністю. Однак незадовго до початку виступу артистки,  чоловіки, які назвалися місцевою самообороною, та радикали, що зірвали концерт артистки в Івано-Франківську, намагалися завадити заходу.

Однак, організатори виступу "Квартал-концерт" та менеджмент співачки повідомили самооборонівців, що шоу відбудеться за жодних обставин. Згодом під натиском прихильників артистки радикали були змушені покинути будівлю.

Вони залишили на лобовому склі автівки Світлани Лободи записку з погрозою спалити її, якщо співачка ще раз завітає до Тернополя.

"Хочу подякувати всім і кожному за підтримку! В першу чергу вам, мої дорогі прихильники! Дякую вам за вашу любов, витримку, самоконтроль, за вашу віру, за те, що не дозволили провокаторам домогтися поставленої мети! – прокоментувала інцидент LOBODA. – Я – артист. Я займаюся музикою і це все, що я вмію в житті. Я хочу ділити себе та свою музику з вами. І допоки ми живемо у вільній країні, ніхто не відніме у нас право бути разом. Ще раз – дякую вам! Люблю! Завжди ваша Lo.

Нагадаємо, днями концерт LOBODA в Івано-Франківську був скасований через провокації від озброєних людей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: