Амаль Клуні виступила на підтримку дітей мігрантів: Я біженка

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Амаль Клуні виступила на підтримку дітей мігрантів: Я біженка

Getty Images

Дружина Джорджа Клуні привернула увагу до проблем біженців.

У Сполучених Штатах не вщухає скандал із розлученням дітей нелегальних мігрантів з їхніми батьками на кордоні. У таку ситуацію потрапили більше двох тисяч сімей, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Тепер прокурори 17 американських штатів подали колективний позов на адміністрацію президента Дональда Трампа. Також активно реагують на цю ситуацію і зірки Голлівуду.

Одна з них - дружина Джорджа Клуні Амаль. Вона прилетіла на міжнародний фестиваль мистецтв до канадського Торонто. Там у своїй промові Амаль Клуні привернула увагу до проблем біженців.

"Я біженка. Якби уряд Великої Британії не простягнув мені руку допомоги, я б не змогла вирости в безпечному середовищі і здобути освіту. Моя сім'я змушена була покинути Ліван через війну. І я так вдячна, що змогла стати мешканкою країни, яка проявила до мене співчуття. Мені б хотілося, щоб в світі було більше країн, готових прийти на допомогу", - сказала Амаль.

Амаль Клуні виступила на підтримку дітей-мігрантів

Амаль Клуні виступила на підтримку дітей-мігрантів

Подружжя Клуні вже не вперше підтримує біженців.

Тиждень тому вони зробили пожертвування – передали 100 тисяч доларів до американського центру прав дітей-іммігрантів.

Від середини квітня до кінця травня цього року американські прикордонники примусово розлучили більше двох тисяч дітей нелегальних мігрантів з батьками. Серед них майже сотня малюків віком до 4 років.

Така жорстока політика викликала неабияку реакцію світу – з боку ООН, правозахисників та зірок Голлівуду. Президент Дональд Трамп підписав указ і розпорядився не розлучати родини затриманих на кордоні.

А федеральний суд США виніс рішення про повернення дітей батькам. Там постановили віддати дітей молодше п'яти років протягом 14 днів, а дітей старше п'яти - протягом місяця.

Митна та прикордонна служба США вже повернула 500 дітей батькам. Проте за даними ЗМІ – в спеціальних притулках для дітей мігрантів все ще перебувають близько двох тисяч неповнолітніх.

Наступна публікація