Автор легендарних "Bessame mucho" і "Nostalgia" дасть кілька концертів в Україні

У Києві музикант заспіває з Марією Бурмакою

Один з найромантичніших гітаристів світу і автор всесвітньовідомих хітів, серед яких "Nostalgia", "Woman in love", "Besame mucho", "Historia de un amor", "I will always love you", Melodia" і багатьох інших, 70-річний бельгійський музикант Френсіс Гойя дасть кілька концертів в Україні. А на свій столичний виступ у "Жовтневому палаці" запросив українську співачку Марію Бурмаку стати спеціальним гостем.

Музикант об'їздить з концертами сім міст – Одесу, Харків, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя. У столиці Гойя виступить 12 листопада у МЦКМ "Жовтневий" і всім глядачам готує сюрприз. Разом з Народною артисткою України Марією Бурмакою вони виконають зі сцени Палацу дві українські пісні – "Ой, у вишневому саду" та "Ніч яка місячна".

"Пропозиція виступити з Френсісом на одній сцені надійшла до мене від організаторів концерту. Звичайно, я дуже хвилююся, але впевнена, що це буде дуже "смачний момент мого життя"! Адже фактично в цей день здійсниться мрія маленької харківської дівчинки, яка в будь-яку погоду з гітарою йшла в музичну школу, а потім поверталася додому і клеїла фотографії улюблених музикантів на стіну своєї кімнати. Серед них був і портрет Френсіса Гойї", - зізнається Марія Бурмака.

На свій концерт Френсіс привезе дві авторські гітари, на яких грає вже багато років і вважає їх своїм талісманом. За словами організаторів, Гойя дуже відкрита і позитивна людина, у якого немає особливих вимог до сторони, яка приймає. Єдине, про що Френсіс наполегливо просить організаторів, так це щоб у готелях, де він зупиняється, вікна обов'язково були зашторені темними завісками, а саме приміщення забезпечувалося підвищеною звукоізоляцією, щоб ніякі сторонні звуки не відволікали його від виступів.

Після столиці Френсіс Гойя вирушить підкорювати Харків, його концерт там відбудеться 14 листопада, 15 - Дніпро, 16 – Запоріжжя, 17 - Кривий Ріг і 19 – Одеса.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: