Авторка "поттеріани" анонсувала ще п'ять фільмів про магічний світ

Головну роль виконає Едді Редмейн.

Екранізація роману Джоан Роулінґ "Фантастичні звірі і де їх шукати" буде складатися з п'яти фільмів замість трьох, як передбачалося раніше.

Про це повідомила британська письменниця, - пише Reuters.

"Я підтверджую, що буде п'ять нових фільмів", — заявила авторка "поттеріани". Всі частини будуть зняті на студії Warner Bros.

Дія першої нової стрічки розгортається за 70 років до подій "Гаррі Поттера". Головний герой Ньют Скамандер, відрахований зі школи чарівництва, змушений покинути Британію і відправитися в Північну Америку. Там він може шукати і досліджувати незвичайних істот. Роулінї сама написала сценарій до фільму.

Письменниця підкреслює, що "Фантастичних звірів" не можна назвати передісторією "поттеріани", тому що основні персонажі за сюжетом не перетинаються. Головну роль виконає Едді Редмейн.

Нагадаємо, що український переклад знаменитої восьмої частини "поттеріани" вийшов одним з перших у світі, випередивши сусідні Польщу і Росію. Видавець Іван Малкович каже, що фахівці спрацювали не тільки швидко, але і дуже якісно. П'єса читається легко, а від сюжету неможливо відірватися. У новій книзі Гаррі Поттеру 40 років, він батько трьох школярів, працює в міністерстві магії, а головним героєм стає його молодший син Альбус.

Відьомські капелюхи і сотні фанатів: у Лондоні стартував продаж восьмої книги про Гаррі Поттера

ВідеоФанати Гаррі Поттера з'їхалися з усіх регіонів на презентацію українського перекладу нової книги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: