Близькі Романа Віктюка спростували інформацію, що у нього був рак

Близькі Романа Віктюка спростували інформацію, що у нього був рак

Близькі Романа Віктюка спростували інформацію, що у нього був рак

Фото: instagram.com/teatrviktuka

Племінниця режисера зазначила, що відомості неправдиві.

Інформація про те, що у українського та російського режисера Романа Віктюка, який помер 17 листопада, був рак, виявилася неправдивою.

Як повідомила сайту ТСН.ua племінниця культового митця Катерина Віктюк, онкології у нього не було. Також Катерина зауважила, що інформація, надана акторкою Валентиною Тализіною РосЗМІ про спадок режисера, так само не є достовірною.

Інформація про онкохворобу Романа Віктюка – це неправдива інформація. Інформація про спадок і коментар Валентини Тализіної був наданий російським ЗМІ. Також неправдивий

наголосила Катерина Віктюк

Зауважимо, що раніше російські ЗМІ написали про те, що нібито близькі Романа Віктюка поділилися: у нього був рак. Також повідомлялося, що весь спадок Віктюка, який жодного разу не був одружений та не мав дітей, дістанеться його родичам зі Львова.

Нагадаємо, що прощання з культовим українським режисером Романом Віктюком відбудеться у понеділок, 23 листопада. Митця поховають на батьківщині у Львові. Прощання буде відкритим з дотриманням усіх карантинних норм. Поховають режисера на Личаківському кладовищі.

Роман Віктюк помер у віці 84 років від наслідків коронавірусу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація