Брітні Спірс розкаже більше моторошних подробиць про опікунство батька

Брітні Спірс розкаже більше моторошних подробиць про опікунство батька

Associated Press

Артистка заявила, що багато про що мовчить.

Американська співачка Брітні Спірс, яка на початку липня програла у суді та залишилася під опікунством свого батька, збирається розповісти більше моторошних подробиць про його знущання.

Так, у суді зірка приголомшила, що під час примусового лікування їй призначили літій, через вживання якого вона почувалася "ніби п'яною" впродовж 5 років. Крім того, її нібито змусили поставити внутрішньоматкову спіраль, щоб вона не могла мати дітей, без права видалити її.

Тепер виконавиця заявила, що не все сказала. На сторінці в Instagram 39-річна знаменитість написала, що не може "повністю рухатися далі", поки вона "не скаже все, що їй потрібно було".

"Отже, я сказала, що "життя триває" в одному з моїх недавніх постів, але це завжди легше сказати, ніж зробити!!! Я думаю, ми всі знаємо, що я ніколи не зможу відпустити і повністю рухатися далі, поки не скажу все, що мені потрібно було сказати... І я навіть не близько! Мені так довго казали мовчати про деякі речі, і я нарешті відчуваю, що ось-ось добираюся", - додала вона.

У коментарях фанати підтримали кумирку та закликали не мовчати.

  • Так, Брітні! Саме час
  • Скажи усе, що ти хочеш сказати
  • Говори, королево! Ми так пишаємося тобою
  • Твій голос – твоя сила! Ми тебе любимо
  • Кажи усю правду

Зауважимо, тиждень тому поп-зірці дозволили самостійно найняти адвоката. Тепер справи у суді співачки захищатиме відомий зірковий адвокат Метью Розенгарт. Під час розмови з журналістами Розенгарт заявив, що працюватиме "агресивно та швидко", аби звільнити Спірс з-під опікунства батька Джеймі Спірса.

Нагадаємо, днями ексохоронець Брітні Спірс розповів, як її напихали наркотиками з протизаплідними. В артистки були галюцинації.