Декілька російських стрічок втратили право бути показаними в Україні

У Держкіно повідомили про визнання недійсними прокатних посвідчень для фільмів.

Державне агентство України з питань кіно поповнило список заборонених до показу фільмів та серіалів, котрі виробила Російська Федерація.

Відповідне повідомлення про розширення переліку стрічок із відмовленою державною реєстрацією з'явилося на сайті установи.

Держкіно
facebook.com/ukrainefilmagency

"За результатами розгляду Експертною комісією з питань розповсюдження і демонстрування фільмів художніх стрічок та серіалів російського виробництва, які були подані правовласниками для отримання прокатних посвідчень, було відмовлено в державній реєстрації та видачі прокатного посвідчення художньому фільму "Нічні вартові" ("Ночные стражи"), реж. Велівіс Е., 2016 р., а також скасовано державну реєстрацію та анульовано прокатні посвідчення телесеріалу "Не шкодую, не кличу, не плачу" ("Не жалею, не зову, не плачу"), реж. Криворучко І., 2011р.; т/с  "Знайда-3" ("Найдёныш-3"), реж. Курбанов С., 2012р.; т/с "Було це на Кубані" ("Дело было на Кубани"), реж. Щербін С., 2011р.; х/ф "Недолуга невістка" ("Непутевая невестка"), реж. Бистрицький С. 2012р.; т/с "Коли розквітне багульник" ("Когда зацветёт багульник"), реж. Краснова Ю., 2010 р.", - зазначили в Держкіно.

До слова, раніше було опубліковано  список із 34-ох російських стрічок, заборонених в Україні.

Усі вони створені після першого січня 2014-го р.

Нагадаємо, у Раді закликають Порошенка швидше схвалити зменшення частки російського інформпродукту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: