Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
День народження Цоя: маловідомі факти з життя рок-легенди

21-го червня артисту виповнилося б 54 роки.

Численні шанувальники творчості покійного Цоя в офіційній групі рок-зірки вшановують  його пам'ять та "вітають" із днем народження.

Музиканту виповнилося б 54 роки сьогодні, 21-го червня, однак трагічна аварія у 1990-му забрала життя улюбленця мільйонів.

ТСН.ua пригадав найменш відомі та цікаві факти з його життя.

Перший виступ Цоя в Києві закінчився депортацією до Москви. 1984-го ще не дуже популярний Цой і вже відомий Майк Науменко грали "квартирник" у будинку неподалік столичної прокуратури. Під час концерту його відвідав дільничий. На щастя, господар квартири-концертного майданчика встиг заховати касету артиста. Інакше йому б інкримінували "незаконну трудову діяльність".

Цой_6
vk.com/rozhdenie_dnya
Фани вітають Цоя із днем народження

Рок-зірка не міг переносити вигляду крові. У 1983-му він намагався відкосити від армії в знаменитій пітерській психіатричній лікарні на річці Пряжці.

"Там потрібно було "закосити" під маніакально-депресивний психоз. Порізати вени і так далі. З цим брали. У них там якось було налагоджено зі знайомими, що його візьмуть, але вени все одно потрібно було різати. А Цой терпіти не міг крові. Палець колоти - це вже була проблема, тим більше, що людина на гітарі грала. А тут - вени різати собі! Загалом, викликали вони швидку, приїхали лікарі, а Цой сидить такий рожевий, на руках подряпини якісь маленькі. Ну, забрали все одно!" - поділився екс-гітарист "Кіно" Юрій Каспарян.

Цой_5
vk.com/rozhdenie_dnya
Фани вітають Цоя із днем народження

Віктор був дуже сором'язливим. "І стосовно жінок, і взагалі, - згадує близький друг Віктора і перший гітарист" Кіно "Олексій Рибін в інтерв'ю" Московському Комсомольцю". - Але це знову йде від радянського буття: Вітю принижували через його національність. Яких ми тільки фраз у пивнушках на його адресу не наслухалися! Звичайно, це його зробило закритим. Його в школі дражнили, потім гопники до нас на вулиці чіплялися".

Цой_4
vk.com/rozhdenie_dnya
Фани вітають Цоя із днем народження

Попри чорнобильську катастрофу музикант наважився приїхати до Києва, аби знятися у фільмі-дипломній роботі Сергія Лисенка під назвою "Конец каникул". Щоправда, близькі Цоя зазначали, що він засмутився через невдалість стрічки.

Артист захоплювався різьбленням по дереву. Вперше на екрани ТБ він потрапив через участь в програмі "Монітор", де постав талановитим майстром різьблення по дереву, також Віктор полюбляв малювати різні "фентезі"-картини.

Рокер відвідував концерти Леонтьєва та Боярського.

Цой_3
vk.com/rozhdenie_dnya
Фани вітають Цоя із днем народження

Словами-паразитами зірки були "как бы" та "на самом деле".

За словами музиканта і товариша Цоя Вишні, він ніколи не сприймав серйозно своїх прихильників.

Цой_2
vk.com/rozhdenie_dnya
Фани вітають Цоя із днем народження

"Над фанатами він завжди приколювався. Він ніколи це в серйоз не сприймав. Просто коли це почало приносити гроші, він почав просто так утилітарно до цього ставитися. Добре, що є популярність, дуже здорово, але це був для нього інструмент. Інструмент, яким власне він так і не встиг як слід скористатися ", - підкреслив друг артиста.

 У присвяченій музиканту групі в соцмережі численні шанувальники вітають його із днем народження.

Нагадаємро, напередодні свята вандали спаплюжили "Стіну пам'яті Віктора Цоя" у центрі Москви.

Залиште свій коментар

Вибір редакції