Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дмитро Комаров здійснив мрію найменшого непальця

Телеведучій познайомився з Кахендрою під час експедиції в Непалі

Українці здійснюють мрії маленького Будди. Програма "Світ навиворіт" у Непалі зустріла чоловіка, чиє життя зруйнувала Книга рекордів Гіннесса. І взялася виправляти ситуацію, йдеться в ТСН.19.30.

У свої 24 Кахендра Тапа Магар трохи важчий за новонародженого - лише 5 із половиною кілограмів. Його зріст - 67 сантиметрів - назвали рекордним і зареєстрували в книзі Гіннесса. Та титул найменшого чоловіка на Землі він проносив лише рік. Його місце посів 18-річний Джунрі Балуїнг із Філіппін. Він заввишки 60 сантиметрів. Ця подія зламала Кахендру.

"Для хлопця була справжня трагедія, він був супер-зіркою, його запрошували на шоу, він мандрував", - розповідає Дмитро.

 

Відео Програма "Світ навиворіт" намагається врятувати рекорд найменшого чоловіка у світі

Комаров познайомився з Кахендрою під час експедиції в Непалі. Каже, попри те, що низькорослий чоловік живе в Гімалаях, ніколи їх не бачив – здоров'я не дозволяє.

Тож українські пілоти в Непалі вирішили це виправити. І поки Кахендра насолоджується краєвидами, з України прилітає представник національного реєстру рекордів - втілити найзаповітнішу мрію непальця.

Відповідно до міжнародного протоколу, з Кахендри знімають взуття і замірюють зріст і розмах рук. Попри біль, чоловік стоїть рівно і чекає рішення. Воно приголомшує – 63 см і 1 мм.

Це майже на чотири сантиметри менше, ніж заміряли в Гіннессі. А отже, зріст рекордсмена-філіппінця теж можна поставити під сумнів. Тож тепер подадуть запит і чекатимуть перереєстрації.

"Я буду найщасливішим чоловіком у світі, якщо ви повернете мені мій рекорд. Щоб усі знали мене як найменшого чоловіка в світі", - каже непалець.

А тим часом стіну маленької кімнатки, в якій рекордсмен живе разом із батьками та молодшим братом прикрашатиме сертифікат, який засвідчує, принаймні, в Непалі Кахендра Тапа Магар - найнижчий дорослий чоловік.

Залиште свій коментар

Вибір редакції