Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джамала своїм голосом відтворила музичний інструмент

Зірка взяла участь у записі старовинної народної кримськотатарської мелодії.

Українська співачка Джамала, яка цьогоріч представлятиме Україну на "Євробаченні", взяла участь у записі старовинної народної кримськотатарської мелодії Boyna.

Трек увійшов до альбому TATERRIUM українського і кримськотатарського джазового музиканта Усеїна Бекірова.

"Boyna - це мелодія, тому я заспівала в ній інструментальну партію. В альбомі Tatterium я взагалі звучу не як вокаліст. Людям, які знають мене, першою чергою, як автора і виконавця пісень, буде незвично почути мене в такому вигляді. Мій голос в альбомі - це інструмент, поряд з ударними, клавішними і духовими інструментами. Цю пісню ми записали ще на другому курсі консерваторії, нам було років 18 або 19. Це одна з наших перших серйозних спільних робіт з Усеїном Бекіровим. Джаз з фольклором - це завжди дуже круте, гнучке і благодатне поєднання. Із цією програмою ми виступали на фестивалі "Джаз Коктебель" в 2008 році", - розповідає Джамала.

Усеїн Бекіров і Сусанна Джамаладінова (Джамала) дружать з дитинства. Обидва закінчили Сімферопольське музичне училище та Національну музичну академію України ім. П.І. Чайковського.

Усеїн Бекіров
Усеїн Бекіров

"Ми з Сусанною разом виросли: виступали на конкурсах, поки вчилися в музучилищі. Любов до джазу у нас від батьків і чудового вчителя, джазового музиканта, Геннадія Асцатуряна: разом ми слухали музику, обговорювали, писали, експериментували. Коли я вирішив робити презентацію альбому, першій я зателефонував Джамалі, і вона одразу ж погодилася, незважаючи на свій щільний графік і підготовку до конкурсу "Євробачення". "Я із задоволенням, ти ж знаєш!" - відповіла вона. Іншої відповіді від Сусанни я і не чекав. Вона чудова людина, хороший друг і музикант. Я дуже радий, що вона представить нашу країну на конкурсі "Євробачення" і, завдяки їй світ дізнається історію кримськотатарського народу. Одним словом, Сусанна - молодець!" - відгукнувся про подругу та колегу Бекіров.

До слова, Джамала візьме участь в концерті-презентації альбому Taterrium в клубі Atlas, який відбудеться 25 квітня о 20:00.

Також 25 квітня на сцену вийдуть: Shanis, Лаура Марті, Іванка Червінська, Ігор Закус, Євген Уваров, Сергій Сидоренко, Армен Костандян, Богдан Гуменюк, Максим Кондратенко, Олександр Муренко, Андрій Воробйов та інші зірки української джазової сцени.

Залиште свій коментар

Вибір редакції