Джамала записала "містичний" трек із етно-хаос гуртом "ДахаБраха"

Джамала записала "містичний" трек із етно-хаос гуртом "ДахаБраха"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Джамала записала "містичний" трек із етно-хаос гуртом "ДахаБраха"

Співачка представила композицію "Заманили".

Сьогодні, 31 жовтня, у світ виходить композиція "Заманили" - спільна пісня співачки і тренера проекту "Голос країни-7" Джамали та етно-хаос гурту "ДахаБраха".

Автором тексту стала Джамала, а музика народилася в результаті шестигодинного джему співачки та гурту "ДахаБраха".

Пісня виходить одразу в двох версіях - Original та Morphom version. Саундпродюсером original версії синглу виступив Юрій Хусточка, один із засновників груп "Океан Ельзи", Esthetic Education, Millionkopek та ін. Саундпродюсером другої версії виступив Роман Черенов, лідер електронного проекту Morphom.

"Ми з "ДахаБраха" давно стежили за творчістю одне одного і відчували взаємну симпатію. Рік тому вони запропонували разом поджемити, як це роблять джазові музиканти, і подивитися, що з цього вийде. Це був дуже цікавий досвід, процес нас одразу захопив. У нас було буквально дві репетиції, на яких і оформилася композиція "Заманили". "ДахаБраха" вплели в мелодію фрагмент рідкісної народної пісні "На добраніч, Галю", яку можна віднести до містичного фольклору через те, що у ній фігурують персонажі української міфології", - розповіла про трек Джамала.

Нагадаємо, що 22 вересня відбулася світова прем'єра кліпу Джамали на композицію "1944", з якою співачка виграла міжнародний пісенний конкурс "Євробачення 2016" в Стокгольмі. Режисером і хореографом-постановником відео виступив Анатолій Сачивко, оператором став Микита Кузьменко. Наразі відео набрало 950 тисяч переглядів.

Наступна публікація