Джастін Бібер утримувався від сексу з Гейлі до весілля

Джастін Бібер утримувався від сексу з Гейлі до весілля

Фото: instagram.com/otpjailey

Подружжя першому спільному інтерв'ю поділились подробицями особистого життя.

Зіркове подружжя Джастіна Бібера і Гейлі Болдвін, яке знялося у спільній фотосесії для американського Vogue, вперше дало спільне відверте інтерв'ю про особисте життя.

Фото: instagram.com/newsbaldwin

На сторінках глянцю вони розповіли про те, як вирішили одружитися всього через 12 тижнів від початку стосунків, чому не стали влаштовувати велику святкову церемонію і що утримувались від сексу до самого весілля.

За словами Джастіна вони з Гейлі на початку стосунків не могли довіритися одне одному, через недовіру музиканта майже до всього що його оточує.

Фото: instagram.com/otpjailey

"Мені складно довіряти людям. Я боровся з почуттям, що люди використовують мене, що вони хочуть отримати щось від мене, а потім використовувати це проти мене. Одна з важливих речей для мене - це довіра до себе. Я ухвалював погані рішення сам по собі і у стосунках. Ці помилки вплинули на мою впевненість в своїх судженнях. Мені навіть було важко довіряти Гейлі. Ми працювали над цим. Я емоційно неврівноважений. Я борюся з усім... Гейлі - дуже логічна і структурована, що мені і треба. Мені потрібно щось, у чому я можу бути впевнений. І це - моє малятко Бу", - наводить слова музиканта, видання DailyMail.

Також цікаво, що стосунки пари розпочались саме з ініціативи Гейлі.

Фото: instagram.com/otpjailey

"У наших стосунках був період, коли він виходив з кімнати, тільки-но входила в неї я. Однак, все змінилося в червні 2018 року, коли ми зустрілися на службі в Маямі. Я побачила його і обійняла. В кінці служби він підійшов до мене і сказав, що ми ніколи більше не будемо друзями. Я запитала, чому, ні? Через місяць він освідчився мені", - зауважила модель.

Фото: instagram.com/otpjailey

Проте найцікавішим є те, що пара утримувалась від сексу до самого весілля, оскільки Бібер і Болдвін росли в сім'ях вірян і останнім часом намагаються вести праведний спосіб життя.

За словами Джастіна, коли зустрів Гейлі минулого літа, він вже більше року утримувався від сексу.

"Я подумав, що без сексу зможу стати ближче до Бога. Не вважаю, що він забороняє секс, щоб загнати нас в рамки. Він просто попереджає нас, що секс може заподіяти багато болю. Іноді люди займаються сексом, тому що почуваються погано і страждають від проблем з самооцінкою. Таким способом я хотів присвятити себе Богу, оскільки відчував, що це дійсно потрібно моїй душі. І я вірю, що в результаті бог благословив мене Гейлі. Ви отримуєте винагороду за хорошу поведінку", - заявив Бібер.

Фото: instagram.com/otpjailey

А от Болдвін повідомила, наскільки складно їм дається життя в новому статусі чоловіка і дружини.

"Ми молоді і тільки вчимося.  Я не буду зараз брехати, що шлюб - це магія, щось досконале фантастичне. Стосунки завжди будуть складною річчю. Не буває такого, що прокидаючись вранці, ти кожен день радієш тому, як все ідеально і як ти закоханий. Подружжя зовсім не про це. Ми дуже молоді, і це дико лякає. Ми будемо ще сильно змінюватися. Але ми пообіцяли одне одному, що пройдемо цей шлях разом і підтримаємо будь-які зміни одне в одному. Це те, як я бачу шлюб", - підсумувала дівчина.

Фото: instagram.com/otpjailey

Нагадаємо, що  Джастін Бібер та Гейлі Болдвін потайки одружилися у нью-йоркській будівлі суду у вересні минулого року. Тепер хочуть провести церемоні,  проте ніяк не оберуть дату. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація