Ексчоловік Лоліти розкрив причини їхнього розлучення

Ексчоловік Лоліти розкрив причини їхнього розлучення

Дата публікації
Перегляди
34к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ексчоловік Лоліти розкрив причини їхнього розлучення

Фото: instagram.com/ivanovsport

Дмитро Іванов заявив, що не зраджував співачку.

Ексчоловік співачки Лоліти Дмитро Іванов, з яким вони розійшлися влітку цього року, вперше порушив мовчання і розповів про причини такого рішення.

44-річний тренер зі сквошу заявив, що у них з зірковою дружиною були проблеми, які вони намагалися обговорити, однак "не чули оне одного" і "не змогли зберегти почуття".

Фото: facebook.com/LolitaMilyavskaya

"Свого роду неминучість. Неодноразово намагалися все обговорити, сідали за стіл, але не розуміли один одного, не чули. І тут вина обох: не змогли зберегти почуття. Все це повторювалося з року в рік. Коли рідко бачимо один одного, стає менше точок дотику, спільних тем, відбувається віддалення", - передає слова Дмитра видання Starhit.

Іванов зауважив, що також на їхнє розставання з Лолітою вплинула відсутність спільних дітей, яких він хотів, а вона - ні, та передбачення астрологині співачки, яка попередила її про нетривалі стосунки з ним.

"Лола каже, її астролог попереджала, що нам не судилося бути разом, просто їй, незважаючи ні на що, хотілося залишитися зі мною", - заявив Іванов.

Також, за словами спортсмена, він не зраджував дружині, а почав зустрічатися з іншою дівчиною після того, як вже не жив з Лолітою. Але вона, не розібравшись, почала "поливати його брудом".

Нагадаємо, нещодавно Лоліта вперше прокоментувала зраду ексчоловіка.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
34к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація