Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Енергійна TARABAROVA зняла кліп і розбудила Київ виттям сирен

Артистка показала фото зі знімань роботи на композицію "Цунамі".

Українська співачка Світлана TARABAROVA, яка нещодавно відсвяткувала з чоловіком "ситцеве" весілля, зняла кліп на новий трек "Цунамі".

Знімання музичного відео відбувалися в Києві. На знімальному майданчику було досить голосно, тому що одним із центральних елементів кліпу "Цунамі" стали сирени тривоги.

Презентація треку відбулася минулого тижня, а головною ідеєю синглу стало цунамі у взаєминах між людьми. Пісня стала продовженням нового вектора творчості артистки. Стильний саунд, яскравий образ і справжнє цунамі почуттів TARABAROVA обіцяє показати і у своїй новій відеороботі.

Новий кліп Світлани Тарабарової_4

Новий кліп Світлани Тарабарової_3

Новий кліп Світлани Тарабарової_2

"Підготовка до кліпу повністю поглинула мене. Репетиції, підбір образів, кастинг акторів, проби мейку і освоєння локацій. Ми дуже старалися, щоб втілити історію справжньої пристрасті, тих переживань, які вирують у стосунках між чоловіком і жінкою, при цьому незмінно залишаючись на світлій стороні, – поділилася співачка. – Зауважте, що на відміну від знімань більшості кліпів українських артистів, обійшлося без негативних моментів – ніхто не падав, не ламав рук, ніг або техніку. Весь негатив змила позитивна хвиля музичного цунамі".

Новий кліп Світлани Тарабарової_5

Новий кліп Світлани Тарабарової_7

Новий кліп Світлани Тарабарової_6

Режисером свіжого відео TARABAROVA виступив український кліпмейкер Тарас Голубков.

Глядачі зможуть побачити відео на композицію "Цунамі" вже наприкінці листопада.

Залиште свій коментар

Вибір редакції