Барабанщик Metallica зніметься у фільмі разом з Ніколь Кідман

Барабанщик Metallica зніметься у фільмі разом з Ніколь Кідман

Ларс Ульріх, барабанщик групи Metallica / Фото: AFP

Барабанщик гурту Metallica Ларс Ульріх зніметься у фільмі "Хемінгуей і Геллхорн" режисера Філіпа Кауфмана.

Ларс Ульріх, барабанщик групи Metallica, буде зніматися у фільмі "Hemingway And Gellhorn" ("Хемінгуей і Геллхорн") режисера Філіпа Кауфмана. У картині музикантові належить втілити образ Йоріса Івенса, голландського кінодокументаліста, який відзняв фільму "Світ Іспанії", присвячений Громадянській війні в країні.

Головні ролі в мелодрамі "Хемінгуей і Геллхорн" виконають Ніколь Кідман і Клайв Овен. Фільм являє собою драму, яка розгортається навколо роману знаменитого письменника Ернеста Хемінгуея і журналістки Марти Геллхорн. Він охоплює події з моменту першої зустрічі пари в 1936-му році до кінця їхнього спільного життя в період іспанської Громадянської війни.

Ульріх зніметься в картині в невеликій ролі, але її, тим не менше, не можна назвати епізодичною, оскільки Івенс брав не останню участь у розвитку подій. Слід зазначити, що режисер Філіп Кауфман раніше займався екранізацією пригод про Індіану Джонса.

"Хемінгуей і Геллхорн" стане другим фільмом у творчій біографії Ларса Ульріха. До цього музикант знявся у ролі самого себе в комедії режисера Ніколаса Столлера "Get Him To The Greek".

Читайте також:

Metallica і Black Sabbath випустять спільний сингл

На концерті гурту Metallica фани побились із поліцейськими

На чилійському концерті гурту Metallica заарештували 120 людей

Повʼязані теми:

Наступна публікація