Феєричне ірландське шоу RHYTHM of the DANCE покажуть у Києві

Феєричне ірландське шоу RHYTHM of the DANCE покажуть у Києві

RHYTHM of the DANCE / Фото: прес-служба

У київському шоу RHYTHM of the DANCE візьмуть участь 3 тенора і близько 25 танцюристів.

Всесвітньовідоме танцювальне шоу RHYTHM of the DANCE пройде 24 листопада в Палаці "Україна".

На сьогоднішній день, шоу RHYTHM of the DANCE входить в трійку найкращих ірландських танцювальних шоу, разом з Riverdance і Lord of the Dance.

У шоу є все: музика, танці, театр, спеціальні світлові ефекти та імпровізації. У RHYTHM of the DANCE беруть участь професійні артисти високого класу, які вивчають мистецтво ірландського танцю з самого дитинства.

Захоплюючий сюжет і приголомшливе дійство на сцені з перших же хвилин шоу зачіпають чуттєві струни в серцях глядачів, даруючи хвилюючі переживання і насолоду від високої театральної майстерності та масштабності побаченого.

Весь музичний супровід до музичного шоу RHYTHM of the DANCE є аранжуванням знаменитого композитора Карла Хешена. Живе звучання скрипок, акордеона, флейт і сопілки поряд з найсильнішими голосами ірландських виконавців і майстерно підібраною перкусією дозволяє відчути дух сучасної Ірландії.

За допомогою музики, танцю і світла RHYTHM of the DANCE оповідає про одвічне прагнення молодих до самоствердження, бажання лідирувати, любити і відчувати себе і життя на міцність.

Характерною рисою шоу є участь в ньому чемпіонів світу з ірландських танців і, звичайно ж, чемпіонів країни, кращих ірландських музикантів і вокальної групи 3 YOUNG IRISH TENORS, які буквально підривають зал своїми потужними голосами.

Хореограф і провідна танцівниця шоу RHYTHM of the DANCE - молода, але вже стала однією з десяти найкращих танцівниць зі всього світу - Ейслін Холлі (вона робить в танці 30 рухів ногами в одну секунду).

Ірландське шоу RHYTHM of the DANCE - це дві години феєрії танцю і музики, наповнених багатством ірландських талантів.

Читайте також:

Центр Києва прикрасили графіті від цирку Cirque du Soleil

Вперше в Україні виступить всесвітньовідомий цирк Cirque du Soleil

Воплі Відоплясова відсвяткують 25-річчя у Палаці Спорту

Повʼязані теми:

Наступна публікація