Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гурт "Воплі Відоплясова" представить у київському Палаці Спорту програму "25 років на орбіті".

Найколоритніший та найнародніший український рок-гурт "Воплі Відоплясова" святкує 25 років. З цієї нагоди команда "ВВ" та телеканал "1+1" готують потужний вибух у музичному просторі країни.

20 листопада 2011 року в столичному Палаці Спорту відбудеться величне шоу-панк-ревю з космічним присмаком під назвою "25 років на орбіті".

Протягом трьох годин триватиме незабутня космічна подорож часом – музиканти "ВВ" та гості запалять серця українців, примусивши численну армію своїх шанувальників співати з ними в один голос та стрибати вище голови.

Cьогодні "Воплі Відоплясова" – найпопулярніший у світі український рок-колектив, що дає до 200 концертів на рік. Мало людей лишилось на Землі, які б не знали "ВВ". Цей гурт є гордим символом української рок-музики, а більшість їх пісень – по суті народними. "Танці", "Весна", "День Народження", "Полонина" вже чверть сторіччя лунають просторами планети.

"За часів Радянського союзу, коли ми тільки починали, навколо панувала духовна порожнеча, і ось несподівано серед цього вакууму з'явилося щось – це і була рок-музика. Вона заявила про себе, ставши першою блискавкою-надією, що з'явилась на руїнах Радянського союзу і на просторах незалежної молодої України, – згадує керманич "ВВ" Олег Скрипка. – Сьогодні ж ми маємо цілу плеяду талановитих та самобутніх рок-виконавців. Серед них – наші друзі з різних країв, яких ми щиро любимо та поважаємо, і ювілей – чудова нагода зібратись разом на одній сцені".

Концерт на честь 25-ліття головної етно-рок-капели України – гурту "Воплi Вiдоплясова" стане незабутньою подією, яку відвідають тисячі прихильників та друзів, а телевізійну версію концерту дивитимуться мільйони глядачів каналу "1+1".

Читайте також:

"Воплі Відоплясова" зібралися в ювілейний тур

Олег Скрипка відкрив джаз-кабаре у Києві

Олег Скрипка став гейшею і влаштував японські вечорниці

Залиште свій коментар

Вибір редакції