Помер знаменитий мім Олег Ємцев, "український Марсель Марсо"

В Одесі пішов з життя найкращий український мім Олег Ємцев, який знімався у серіалі "Маскі-шоу" і був учнем Марселя Марсо.

Олег Ємцев / Фото: thekedbl.com
3 серпня в Одесі внаслідок тяжкої хвороби помер всесвітньо відомий мім Олег Ємцев, якого називали українським Марселем Марсо.

Олег Ємцев був єдиним в Україні мімом, який виконував сольні пантонімічні спектаклі і його роботи в жанрі класичної пантоміми вважаються найкращими серед співвітчизників.

Останні роки Ємцев працював в рамках проекту всесвітньо відомого режисера Володимира Крюкова "Послідовники Марселя Марсо".

"Сольна програма Олега Ємцева "Люблю пантоміму" в рамках проекту "Послідовники Марселя Марсо" була результатом багаторічних пошуків артиста, демонстрація надзвичайних можливостей пластичної підготовки. Олег як ніхто, вмів по-своєму осмислити традиційні пантонімічні сюжети та надати їм новизну і актуальність звучання. За це Ємцева так сильно любили глядачі і сміх ніколи не змовкав під час його виступів", - розповів виданню УНН член Всесвітньої конвенції клоунів Англії, режисер Володимир Крюков.

Колеги та друзі Олега Ємцева глибоко сумують з приводу передчасної втрати великого артиста, чудової людини та щирого друга.

Олег Ємцев став відомим за часів Радянського Союзу. В 1990-х рр. він знімався в серіалах "Маскі-шоу", художніх фільмах "Тимур і його команда", "Довгі проводи", "Ліквідація".

Працюючи в Парижі, Ємцев познайомився з великим мімом Марселем Марсо, новели якого в інтерпретації Олега Ємцева отримали високу оцінку метра. Їхнє знайомство переросло в дружбу і Марсо охоче давав поради Ємцеву від час його виступів.

В Парижі Ємцев навчався в Міжнародній школі пантоміми, потім працював рік у Нью-Йорку та у Кракові, де створив свій театр "На валізах", з яким працював 7 років.

Читайте також:

Українські міми довели, що "Щастя є"

Сімферопольський цирк у повному складі вступив до Партії регіонів

У Москві помер композитор Карен Хачатурян

Прощай, "Театр на Таганке". Теперь навсегда

Повʼязані теми:

Наступна публікація