Тарантіно отримає премію "Сезар" за внесок у кінематограф

Тарантіно отримає премію "Сезар" за внесок у кінематограф

Квентін Тарантіно / Фото: AFP

На офіційній 36-ї церемонії нагородження премією "Сезар" буде вручена нагорода Квентіну Тарантіно за внесок у світовий кінематограф.

Знаменитий американський режисер і продюсер Квентін Тарантіно удостоєний французької премії "Сезар" за внесок у світовий кінематограф. Нагорода буде вручена йому у французькій столиці 25 лютого на офіційній 36-ї церемонії нагородження, яка пройде в знаменитому паризькому театрі "Шатле".

Тарантіно в якості режисера і продюсера створив близько 40 кіноробіт. Серед них такі всесвітньо відомі фільми, як "Кримінальне чтиво", "Скажені пси", "Безславні виродки".

За фільм "Кримінальне чтиво", випущений в 1994 році, Тарантіно був удостоєний "Золотої пальмової гілки" Міжнародного канського кінофестивалю, а також премій "Оскар" і "Золотий глобус".

Тарантіно відомий і як актор, зокрема, завдяки фільмам "Відчайдушний", "Від заходу до світанку", "Дестіні вмикає радіо", "Шпигунка" і "Чотири кімнати".

Французька премія "Сезар" існує з 1974 року. Перші нагороди - статуетки, створені скульптором Сезаром, - вручав знаменитий Жан Габен.

В останні роки число номінацій збільшилися з 13 до 20 після додавання нових номінацій, що відображають все розмаїття творчості в сучасному кінематографі. Визначення лауреатів проходить на основі голосування у два тури. У виборі кандидатів беруть участь цього року 3812 професіоналів кіносвіту.

Читайте також:

Квентін Тарантіно зніме вестерн про рабів 

Квентін Тарантіно показав свою нову дівчину

Фільм Тарантіно "Безславні виродки" викликав фурор в Каннах

Повʼязані теми:

Наступна публікація