"ТАРТАК" віддасть всі гроші з ювілейного концерту на благодійність

"ТАРТАК" віддасть всі гроші з ювілейного концерту на благодійність

Тартак святкує 15-річчя / Фото: прес-служба

"ТАРТАК" запрошує друзів на святкування 15-річчя.

15 грудня в приміщенні "Альта Експо" о 20:00 найдрайвовіший гурт української сцени "ТАРТАК" святкуватиме свій 15-тий День народження. В програмі ювілейного концерту презентація нового альбому, цікаві дуети та неочікувані сюрпризи.

Під час ювілейного концерту буде презентовано соціальний проект "Ти подумай»". Його мета – дати можливість українцям з вадами слуху інтегруватися в суспільство, залучити їх до культурного життя країни. На концерт "ТАРТАКА" буде запрошена молодь з вадами слуху, тож всі пісні супроводжуватимуться відеорядом з виконанням пісень мовою жестів.

Дивіться: На 25-річчя "ВВ" з гітари Скрипки летіли іскри

Усі кошти, зібрані від продажу квитків на концерт "ТАРТАКА" підуть на операцію маленької Мар'яни Олійник. Лікарі поставили їй страшний діагноз – двостороння сенсоневральна глухота. Мар'янці зараз всього рік і 11 місяців.

З історії гурту

Економіст за освітою Сашко Положинський засновав гурт "ТАРТАК" 1996-го року.

"ТАРТАК, певною мірою, починався як творча авантюра. Ці 15 років ми розвивалися, еволюціонували, шукали власний стиль та своє місце під сонцем. Як зазначила одна львівська радіоведуча – в Україні є поп-музика, є рок-музика, є альтернатива, а є група "ТАРТАК»", – говорить фронтмен гурту Сашко Положинський.

За його словами, 15 років гурту - це роки постійної боротьби, "боротьби за існування, за право вільно творити, боротьби з інтригами та спокусами".

Точкою відліку гурту є 1996-й рік. Саме тоді новостворений проект "ТАРТАК" бере участь у відбірковому турі фестивалю "Червона Рута" й стає лауреатом 1-ї премії в жанрі танцювальної музики.

У 1999-му виходить перший кліп гурту на пісню "О-ля-ля", а наприкінці 2001-го побачив світ дебютний альбом "Демо_Графічний_ Вибух".

На рахунку гурту сім повноцінних альбомів, 32 відеокліпи та десятки музичних хітів.

Сьогодні "ТАРТАК" – це фронтмен гурту Сашко Положинський, клавішник – Андрій Благун, гітарист – Антон Єгоров, бас-гітарист – Дмитро Чуєв та барабанщик – Станіслав Шапаренко.

Читайте також:

Сашко Положинський відзняв "Моральний Секс"

Сашко Положинський став "поганим діджеєм"

"Тартак" презентував "Опір матеріалів" у Києві

Повʼязані теми:

Наступна публікація