Сашко Положинський став "поганим діджеєм"

Гурт "Тартак" презентував альбом реміксів під назвою "Назбиралося на 2010", у якому 20 треків.

20 жовтня гурт "Тартак" презентував альбом реміксів під назвою "Назбиралося на 2010". Презентація проходила у вигляді сету Сашка Положинського, який побував у ролі діджея. Щоправда, сам він хорошим діджеєм себе не вважає.

"В юності я крутив дискотеки в Будинку офіцерів, - каже Сашко. - Там мій товариш працював, і я періодично його підміняв. Мми крутили дискотеки на магнітофоні. Також в піонерських таборах підпрацьовував. Пізніше, коли я організовував деякі масові заходи в Луцьку. А коли почали відкривати нічні клуби я був диск-жокеєм. Зараз теж часом цим займаюсь. Пам'ятаю, коли ми з "Тартаком" презентували альбом "Система нервів", а ТНМК - альбом реміксів, то ми тоді з Фоззі крутили дискотеку і тоді називали це "Ми погані діджеї - Сашко та Фоззі". Тому не називайте мене діджеєм, бо діджей з мене поганий".

Презентація альбому Тартака "Назбиралося на 2010"_13
ТСН.ua
Каша Сальцова, гурт "Крихітка"
А от щодо самого альбому, то Сашкові надзвичайно сподобалась нумерологія – гурт по повній обіграв цифри 2010. Окрім того, що альбом називається "Назбиралось на 2010", сама презентація відбувалась 20.10 о 20-10. З цього приводу Положинський одягнув особливу кепку.

"Мою гарний привід вдягнути кепочку, яка вже два роки в шафі валяється, я жодного разу її не носив. Сьогодні буду крутити дискотеку, тому можу як дурень вдягнутися, - жартує Сашко. – Щодо диску, то це наш альбом реміксів, ремейків та невиданого. На диску 20 треків. Переважно це ремікси. Практично усі ремікси були готові давно. Єдина пісня, яку ми записали перед виходом альбому - це перший трек в альбомі "Кожне тіло". І ще один ремікс створювався напередодні виходу диску на пісню "Ти подумай" з альбому "Опір матеріалів".

Презентація альбому Тартака "Назбиралося на 2010"_6
ТСН.ua
Молодь відривалась під час сету Положинського
Щодо суперечок, то у гурті "Тартак" їх не виникає, а якщо і трапляються, то хлопці навчились їх вирішувати мирно.

"В нас демократичний авторитаризм у гурті, - сміється Положинський. - Ми всі висловлюємо своє бачення, але остаточне слово за мною. Хлопці вже звикли, що я такий собі "Карабас-Барабас" і остаточне рішення лишаю за собою. Хтось із них часом ображається, хтось мене не розуміє, чи не підтримує, але всі це приймають".

До речі, днями "Тартак" відзняв кліп на пісню "Моральний секс".

Під час зйомок відеокліпу я виступав в ролі режисера і сьогодні вже бачив деякі відзняті матеріали, - каже Положинський. - Можу сказати, що вийшло кумедно та не бездоганно. Але, що ви хочете, це ж не режисер знімав, а я. Пісня "Моральний секс" була обрана тому, що була ідея саме на цю пісню. От виникла ідея, як зробити цікаво, весело, стьобно і при цьому недорого. У нас немає зараз можливості знімати високобюджетні кліпи та й немає сенсу цього робити. Музичні телеканали не дуже хочуть крутити гурт "Тартак". Сподіваюсь, що люди хоч в Інтернеті будуть дивитись".

Фото Юлії Глушенок, ТСН.ua

Читайте також:

"Тартак" презентував "Опір матеріалів" у Києві

Положинський очолив команду з відбудови Запорізької Січі

Сашко Положинський зняв брекети і зробив "Атомну Помпу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: