"Тартак" презентував "Опір матеріалів" у Києві

Гурт "Тартак" презентував CD-диск "Опір матеріалів" у київському клубі "Бінго". Концерт затягнувся на 3 години.

Гурт "Тартак" представив альбом  "Опір матеріалів" у Києві. Спочатку "Тартаківці" презентували композиції з альбому в Інтернеті, і навіть мали концертний тур українськими містами, де презентували нову програму. Але нарешті "Опір матеріалів" з'явився і на диску, який хлопці представили у "Бінго".

Презентація СD-альбому затяглась аж на 3 години. Запізнившись всього на 15 хвилин "Тартак" розпочав концерт. Того вечора лунали, як нові, так і старі композиції гурту. Із нового особливо гаряче глядачі сприймали такі пісні, як "Атомна Помпа", "Моральний секс", "Дж... Ангел", "Принцеса Аренбі". Разом з лідером гурту Сашком Положинським поспівали і старі пісні: "Стільникове кохання", "Іди тусуйся", "Я не хочу бути героєм України", "Омана".

Під час виконання композиції "Корпоратив" Сашко Положинський шукав у залі п'яних хлопців "на підтанцьовку". А коли троє добровольців вийшли на сцену, Положинський попросив їх не ламати інструменти та не бити музикантів. Щоправда, молодики не мали на меті чогось поганого, а тому просто відривались під час виконання пісні. 

Вихід на біс для прихильників та гостей презентації плавно перейшов у друге відділення самого концерту.

До речі, альбом "Опір матеріалів" здобув премію "НЕПОПСА" у номінації "Краща платівка року".

Читайте також:

Положинський очолив команду з відбудови Запорізької Січі

Сашко Положинський зняв брекети і зробив "Атомну Помпу"

"Тартак" заспівав про секс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: