Тоня Матвієнко, Міла Нітіч та Наталка Гордієнко продовжать боротьбу за перемогу

Тоня Матвієнко, Міла Нітіч та Наталка Гордієнко продовжать боротьбу за перемогу

Закінчився третій епізод вокальних битв "Один на один". 

Без пристрастей сьогодні також не обійшлось, оскільки зіркові тренери Руслана Лижичко, Діана Арбєніна, Олександр Пономарьов та Стас П'єха відправляли на музичний ринг фаворитів своїх команд. Проект знову залишило 8 учасників, і тепер їх залишилося 32.

Катя Черепанова-Яцюк та Володимир Окілко
Діана Арбєніна вирішила створити оперний дует - Катя Черепанова-Яцюк та Володимир Окілко виконували уривок з мюзиклу "Phantom of the Opera" Уебера.

Катя – одна з наймолодших учасниць "Голосу країни" - вийшла на сцену у розкішному рожевому платті. Вже на перших нотах пісні на очах Діани Арбєніної з'явилися сльози. Вона плакала протягом усього виступу. Зрештою, тренер відзначила чудові риси в кожному з учасників, але обрала Володимира. За її словами, в його голосі - сила української землі, тому саме він продовжує участь у шоу.

Дмитро Іващенко та Тарас Добровольський
Дует від команди Руслани. Для спільного виконання їм дісталася пісня Элтона Джона "Believe". На репетиціях Костянтин Меладзе порадив вокалістам переспівувати один одного, додати у свій виступ більше конкуренції. Після виступу хлопців Діана Арбєніна та Олександр Пономарьов підтримали Дмитра Іващенка. Стас П'єха віддав свій голос на користь Тараса Добровольського, однак рішення повинна була прийняти Руслана. Вона відмітила надзвичайну самовпевненість Тараса на сцені та закритість Дмитра, однак дала саме йому право продовжувати боротьбу за головний приз.

Тетяна Колесникова та Маріса Пуршен
Для спільного виконання пісні Бена Муді і Анастейши "Everything Burns" Олександр Пономарьов обрав Тетяну Колесникову та Марісу Пуршен. Тренер вважає голос Тетяни ексклюзивним, адже дівчина володіє досить низьким тембром.

На репетиціях, музичний продюсер шоу Костянтин Меладзе був дуже не задоволений дуетом. Між суперницями не виникало ніякої вокальної боротьби, адже на проекті дівчата встигли потоваришувати. Після виступу учасниць, Олександр Пономарьов вирішив надати шанс Тетяні Колесниковій.

Наталка Гордієнко та Жанна Перегон
Для дуету із фавориткою проекту Наталкою Гордієнко, Арбєніна обрала сильну суперницю - Жанну Перегон. Зірковий тренер вирішила випробувати учасниць надскладною піснею примадонни російської естради Алли Пугачової "Арлекино".

Перед виступом Діана щиро радила Жанні співати відчайдушно, ніби в останнє. А Наталку лідер групи "Ночные снайперы" досить серйозно покритикувала за самовпевненність та зіркову хворобу. "Пам'ятай, я можу і зарізати", - попередила Діана.

Дівчата надзвичайно гарно виступили, глядачі скандували "Молодці" і аплодували їм стоячи. Дует дівчат навіть став причиною конфлікту між Русланою та Стасом – тренери посперечалися щодо музичних жанрів. Тим не менше, тренери були на боці Наталки.

Діана Арбєніна розкритикувала виступ - на її думку на репетиціях дівчата співали краще, а Наталка взагалі не продемонструвала свої вокальні здібності. Зірковому тренеру довелося брати тайм-аут аби прийняти рішення. Усі – включаючи Меладзе - одностайно відмітили прояви зіркової хвороби у Наталки. Діана прийняла рішення на користь Гордієнко, але ще раз попередила її, що працювати доведеться важко і час святкувати перемогу ще не прийшов.

Яна Брилицька та Оксана Романюк
Дует із команди Стаса П'єхи виконував пісню Ані Лорак "Птица". Учасниці дуже хвилювалися перед виходом на музичний ринг. Стас П'єха сперечався з учасниками свого дрім-тім, але згодом вони вирішили дати можливість співати у наступному етапі Яні Брилицькій.

Владислав Ситник та Микола Бобрик
Хлопці з команди Олександра Пономарьова готували пісню оперного квартету Іль Діво "Without you". На репетиціях у Олександра не було жодних зауважень, він разом із дрім-тім просто насолоджувався співом вокалістів. І хоча на голос Влада повернулися всі зіркові тренери, а Микола був обраний на повторному "Сліпому прослуховуванні", шанси на перемогу в них були однакові. Учасники дуету чудово співали, зал довго скандував і аплодували їм стоячи. Діана Арбєніна назвала виступ хлопців кращим за весь день. Олександр Пономарьов вирішив у наступному етапі працювати разом із Владиславом Ситником.

Міла Нітіч та Діана Мірзоєва
Для найсильніших вокалісток своїй команди Стас П'єха обрав пісню Тіни Кароль "Выше облаков". Це був захоплюючий дует, адже суперниці дуже сильні – голос Міли свого часу відмітила навіть Алла Пугачьова. Після блискучого виконання пісні у рингу, Стас П'єха вирішив, що команду у наступному етапі підсилить голос Міли.

Тоня Матвієнко та Олександр Оверченко
Для цього виступу Руслана обрала пісню Миколи Мозгового "Минає день", яку все життя мріяла виконувати сама. Тоня розповіла, що мріяла заспівати в дуеті з чоловіком і не хоче на сцені бачити суперника, лише напарника.

Виступ дуету був сповнений драмою і гарним вокалом, глядачі аплодували стоячи. Стас П'єха порівняв виступ гармонічного дуету з фіналом мюзиклу "Юнона і Авось", проте не помітив жодного натяку на вокальний бій. Діана Арбєніна погодилась зі Стасом і так само не змогла надати комусь пріоритет. Тренер подякувала учасникам дуету за чудове виконання і назвала їх справжніми артистами, а також відмітила джентльменські якості Олександра, та гідне продовження традицій в голосі Тоні Матвієнко. Тоня пройшла до наступного етапу шоу.

Отже, тепер у командах зіркових тренерів залишилося по 8 учасників. За правилами шоу "Голос країни" на другому етапі кожен зірковий тренер розділив вокалістів своєї команди на пари. Пари дуетом виконують пісню і тільки тренер вирішує хто із двох залишить проект.

У фінальному епізоді вокальних боїв "Один на один", який відбудеться наступної неділі, кожен зірковий тренер у своїй команді визначить двох вокалістів, які на батлах виступили найслабше. Вони виконають пісні, з якими прийшли на сліпе прослуховування. Цей етап називатиметься "на виліт" - тренер обере кращого з двох. Таким чином, після вокальних двобоїв та пісні "на виліт" у кожній команді залишиться по 6 учасників. До прямих ефірів, коли долю учасників проекту вирішуватимуть глядачі, піде 24 найкращих вокалістів країни.

Чтайте також:

"Голос країни": обрано уже 25 претендентів на перемогу

"Голос країни" стартував із часткою 26,7%

"Голос країни" стартував в ефірі!

У проекту "Голос країни" буде он-лайн шоу із-за лаштунків

Повʼязані теми:

Наступна публікація