Гайді Клум судитиметься з ексчоловіком Сілом через дітей

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гайді Клум судитиметься з ексчоловіком Сілом через дітей

Фото: Associated Press

Співак не дозволяє колишній дружині вивезти їхніх дітей у Європу.

Відома німецька модель Гайді Клум звернулася до суду з проханням провести термінове слухання щодо її ексчоловіка Сіла.

У своїй заяві з проханням про розгляд справи зірка стверджує, що колишній чоловік не хоче, щоб їхні спільні діти їхали до Європи, тому що він стурбований новою хвилею коронавірусу. Зірка ж планувала взяти з собою дітей до Німеччини, де вона має взяти участь в зніманнях шоу "Топмодель по-американськи".

Також Гайді звернула увагу на те, хоч вони із Сілом і мають обопільну опіку над дітьми, вони все одно більшу частину часу проводять разом з нею.

Генрі (справжнє ім'я музиканта. - прим. ред.) Проводить час з нашими дітьми в кращому випадку нерегулярно

заявила Клум

Зауважимо, що у пари четверо дітей - 16-річна Гелен, яку Сіл вдочерив одразу після народження, 14-річний Генрі, 13-річний Йохан, та 10-річна Лу.

Як йдеться у виданні People в жовтні модель має зняти 16-й сезон шоу саме в Німеччині. Тому вимушена тепер в судовому порядку вирішувати питання про те, чи зможуть діти  скласти їй компанію.

Я добре обізнана про всі необхідні застереження, які пов'язані з вірусом COVID-19 і ніколи не піддала б дітей ризику. Я точно так само серйозно ставлюся до їхньої безпеки в Німеччині, як я ставлюся до неї в США ... Більшу частину часу діти живуть зі мною, а їхні візити до батька можна назвати в кращому випадку епізодичним

зауважила зірка

Супермодель також відзначила, що готова змінити раніше запланований графік опіки, якщо Сіл дозволить дітям поїхати з нею до Німеччини.

На різдвяних канікулах буде тритижнева перерва. Хоча спочатку діти мали провести ці різдвяні канікули зі мною (оскільки Генрі провів з ними минулорічне Різдво), я згодна на те, щоб Генрі провів різдвяні канікули з ними і цьогоріч, якщо він цього захоче. Крім того, у Генрі є британський паспорт, і він може в будь-який момент відвідати дітей в Німеччині, якщо сам цього забажає... До того ж ще в квітні він дав згоду на цю поїздку, але відтоді змінив свою думку. Я намагалася вирішити це питання з Генрі безпосередньо, але це не призвело до жодних результатів. Якщо вони залишаться з батьком в Лос-Анджелесі, це безумовно не піде їм на користь

підсумувала знаменитість

Цікаво, що старша дочка Клум Гелен також звернулася до суду, щоб підтримати матір. У своїй заяві вона зауважила, що вони з братами та сестрою хочуть поїхати з мамою і додала, що поїздка до Німеччини стане "дивовижною можливістю" для них побачити своїх бабусю і дідуся.

Дівчинка також написала рукописного листа своєму батькові, благаючи його відпустити її і її братів і сестру з Клум.

Нагадаємо, у шлюбі з британським співаком Сілом Клум прожила дев'ять років і розлучилася 2014 року. 

Минулого року зірка вийшла заміж за гітариста гурту Tokio Hotel Тома Кауліца, який молодший за неї на 17 років.

Наступна публікація