"Голос країни-6": хто з учасників пройшов у прямі ефіри

Перший ефір проекту відбудеться вже цієї неділі.

Уже цієї неділі, 15-го травня, о 21:00 на телеканалі "1+1" відбудеться перший прямий ефір на вокальному проекті "Голос країни".

Кожен тренер залишив у своїй команді по чотири найсильніших вокаліста, які продовжать боротьбу за перемогу у проекті. У прямих ефірах долю учасників вирішуватимуть уже глядачі шляхом SMS-голосування.

Так, в команді Івана Дорна боротимуться фаворит інтернет-користувачів Костянтин Дмитрієв, відео виступів на проекті якого б'ють рекорди переглядів у Мережі; Христина Олексин із села Старий Лисець, яка мріє довести, що можна добитися успіху і без грошей; музикант у четвертому поколінні Влад Каращук, а також росіянка з українською душею Юлія Юріна.

Команди у Голосі країни_1
прес-служба каналу "1+1"
Команда Івана Дорна

"Четвірка, з якої я йду у прямі ефіри проекту, - це моє обличчя, втілення мого музичного світогляду, моїх можливостей, бажань. Це четвірка, яка провела колосальну роботу над собою під час попередніх етапів. І це ті учасники, з якими можна сміливо експериментувати в подальшому. Це універсальні артисти, з якими я йду в бій без страху, і які можуть без сумніву претендувати на перемогу", - зазначає Іван Дорн.

Представляти команду Потапа у прямих ефірах будуть енергійна Тетяна Амірова, яку тренер порівняв з Настею Каменських; 33-річний Павло Палійчук, який мріє завдяки проекту не лише стати відомим співаком, а й створити щасливу сім'ю; 20-річний рокер-син священика Назар Бецель і Маргарита Мелешко, яка вже в п'ятий раз намагається підкорити "Голос країни".

Команди у Голосі країни_2
прес-служба каналу "1+1"
Команда Потапа

"Я задоволений своїми учасниками - кожен з них виклався і показав максимум своїх можливостей на попередніх етапах. Вони всі варті уваги, але пройшли у прямі ефіри тільки ті, хто зміг зробити надприродний стрибок "вище своєї голови", - зізнається Потап.

Тіна Кароль у цьому році у прямі ефіри йде з педагогом по вокалу Олександрою Казаковою, харизматичною Агатою Вільчик, яка не боїться протистояти громадській думці. Також під наставництвом Тіни боротися за перемогу у проекті будуть юна бандуристка з Полтави Інна Іщенко і викладач у дитячій вокальній студії Антон Якубовський.

Команди у Голосі країни_4
прес-служба каналу "1+1"
Команда Тіни Кароль

"Моя команда - різнобічна, музична, цікава, вокальна, тембральная і чуттєва. Це четвірка, з якої я впевнено йду у прямі ефіри. Якщо до цього моменту я приймала рішення, хто з учасників піде далі, то зараз глядачі вирішуватимуть, віддаючи голос за своїх улюбленців. І я буду з ними абсолютно згодна, прислухаюся до їхньої думки, адже саме глядачі вибирають свій "Голос Країни" - зазначає Тіна Кароль.

Святослав Вакарчук подарував путівку у прямі ефіри 18-річній Віталіні Мусієнко, яку на проекті встигли охрестити "українською Адель", душевній Іванні Червінській, яка мріє популяризувати українську музику, солісту Рівненської філармонії Миколі Бобрику, а також продавщиці з Луцька Маргариті Тишкевич.

Команди у Голосі країни_3
прес-служба каналу "1+1"
Команда Святослава Вакарчука

"У мене, як і раніше, є одна єдина мета - розкрити по максимуму всіх учасників своєї команди. Але в цьому сезоні, більше ніж зазвичай, з'явилося бажання відкрити нових талановитих артистів в українській музиці. І я бачу потенційних зірок у нашому проекті, але поки не назву конкретних імен! Тому що вважаю, що ці люди ще повинні багато пройти. Якщо я буду занадто хвалити, то це не буде їм на користь. Нехай пройде час, і все буде так, як має статися", - зізнається Святослав Вакарчук.

Згідно з правилами першого прямого ефіру, учасник, який набере найбільшу кількість глядацьких голосів у кожній команді, автоматично проходить у наступний тур. Ще одного учасника, який пройде далі, визначить зірковий тренер. Дивіться "Голос країни-6" у неділю 15-го травня о 21:00 на телеканалі "1+1".

Команда Івана Дорна

Команда Потапа 

Команда Тіни Кароль 

Команда Святослава Вакарчука

Нагадаємо, проекти "Голос.Діти" і "Голос країни" заявляють офіційні дати кастингів. Це:

 4-5 червня

11-12 червня

18-19 червня

25-26 червня (ВДНГ, 12-й павільйон, пр-т Академіка Глушкова, 1, реєстрація учасників з 10-00 до 18-00)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: