Джулія Робертс у Японії презентувала "Їж, молись, кохай"

Голлівудська аткорка Джулія Робертс приїхала у Токіо, аби презентувати фільм "Їж, молись, кохай", після зйомок у якому вона прийняла індуїзм.

Акторка Джулія Робертс привезла в Токіо свій новий фільм "Їж, молись, кохай". Підтримати актрису приїхала продюсер фільму Дейд Гардне, а от партнер Хав'єр Бардем до Японії не добрався.

Джулія виглядала чарівно у сукні з квітковим принтом і весь час посміхалася своєю знаменитою посмішкою. Іноді це було занадто - але посмішка стала фірмовим знаком актриси. Журналістам Джулія сказала, що прочитала книгу Елізабет Гілберт задовго до того, як отримала запрошення знятися в екранізації. Книга їй сподобалася, тому зніматися вона погодилася з радістю.

Героїня Джулії різко змінює своє життя - актрису ж у ній все влаштовує. "Ні-ні, жодних змін, - пояснила вона. - У мене все добре ".

При цьому однією мудрості вона все ж таки навчилась - не говорити про свої переконання і віру. "Моя мама сказала мені ще в 22 роки: "ти акторка - так грай. Не говори про політику та релігії", - розповіла Джулія.

Також вона пояснила, що її натхнення до роботи не закінчиться ніколи. "Займатися тим, що ти любиш - секрет всього. А мені справді подобається творча частина створення кіно".

Читайте також:

Джулія Робертс презентувала фільм "Їж, молись, кохай" у США

Джулія Робертс прийняла індуїзм

Джулія Робертс зніме комедію про Ісуса Христа

Джулія Робертс у Японії презентувала "Їж, молись, кохай"

Джулія Робертс у Японії презентувала "Їж, молись, кохай"

Повʼязані теми:

Наступна публікація