"Секс у великому місті - 2" презентували у Лондоні

Сара Джессіка Паркер, Кім Кетролл, Синтія Ніксон та Крістін Девіс презентували "Секс у великому місті - 2" у Лондоні. Головні героїні порадували фанів своїми вбраннями.

Сара Джессіка Паркер , Кім Кетролл, Синтія Ніксон і Крістін Девіс / Фото: Daily Mail
 Сара Джессіка Паркер, Кім Кетролл, Синтія Ніксон і Крістін Девіс вже показали "Секс у великому місті-2" Нью-Йорку, тепер настала черга просвітитися у британській столиці. На лондонській прем'єрі всі дівчата були елегантні.

Два роки тому, представляючи в Лондоні перший фільм, Сара надягнула оригінальний капелюшок від Philip Treacy, і удостоїлася численних похвал за своє вбрання. Пам'ятаючи про компліменти, актриса і цього разу постаралася нікого не розчарувати. Вона знову вибрала головний убір від Treacy, і сукню, як і в 2008-му, від Alexander McQueen.

До речі, у Нью-Йорку Сара Джессіка Паркер вийшла на червону доріжку в неоново-жовтому платті від Valentino, Крістін Девіс - в яскраво-рожевому Jean Desses. Синтія Ніксон обрала чорне плаття Carolina Herrera, і Кім Кетролл - золотаве Naeem Khan.

Відразу після урочистої прем'єри у Нью-Йорку, головні зірки та їхні гості, змінивши сукні на міні, вирушили на афтепаті в "Лінкольн-центр". Всю компанію пригощали хумусом та іншою східною смакотою, але найбільший захват викликали крихітні тістечка, подані на десерт у кількості однієї тисячі двохсот штук.

Читайте також:

Світова прем'єра фільму "Секс у великому місті"

Акторки "Сексу у великому місті" стали родзинкою The ShoWest Awards

Сара Джессіка Паркер створить парфуми із запахом тіла

"Секс у великому місті - 2" презентували у Лондоні

"Секс у великому місті - 2" презентували у Лондоні

Повʼязані теми:

Наступна публікація