Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перша серія вийде вже 6 травня.

Американський телеканал HBO опублікував трейлер міні-серіалу "Чорнобиль", який вийде на екрани 6 травня.

У ролику, який триває дві з половиною хвилини, показують пожежу на Чорнобильській АЕС, засідання уряду, на якому обговорюють аварію, евакуацію мешканців з зони лиха, страждання заражених радіацією людей.

"26 квітня 1986 року Чорнобильська атомна електростанція в Україні, Радянський Союз пережила масштабний вибух, який випустив радіоактивні матеріали по Білорусі, Росії та Україні, а також по Скандинавії та Західній Європі. "Чорнобиль" показує історію аварії 1986 року, одну з найстрашніших техногенних катастроф в історії, і жертви, зроблені для порятунку Європи від неймовірної катастрофи. Прем'єра "Чорнобиля" – 6 травня на HBO", – йдеться в описі до трейлеру.

У міні-серіалі "Чорнобиль" показують реальних людей, які пережили аварію. Зокрема, Людмилу Ігнатенко, вагітну жінки, чоловік якої помер після гасіння пожежі на ЧАЕС; Бориса Щербину — голову урядової комісії, який намагався знайти причину аварії та ліквідувати наслідки; директора ЧАЕС Віктора Брюханова, інженерів Миколи Фоміна та Анатолія Дятлова, яких визнали винними в трагедії.

У міні-серіалі паралельно показують видуману історію фізика Уляни Хомюк, яка веде власне розслідування причин трагедії.

"Чорнобиль" — спільний проект HBO та Sky Television. Всього в драматичному серіалі 5 серій. Серіал знімали у Литві (у містах Вільнюс та Каунас) та Києві. Сценарій писав американець Крейг Мезін ("Без відчуттів", "Дуже страшне кіно-3" та 4, "Ангели Чарлі", "Похмілля у Вегасі-2" і 3). Режисер "Чорнобиля" — швед Юхан Ренк (серіали "Ходячі мерці" та "Пуститися берега").

ВідеоАмериканці знімають міні-серіал про Чорнобиль

Американці покажуть серіал про Чорнобиль. Тизер майбутньої п’ятигодинної теледрами опублікував канал HBO. Про що саме розкажуть у серіалі та хто зіграє головні голі – дивіться у сюжеті.

Американці знімають міні-серіал про Чорнобиль

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції