Кароль стала на коліна на сцені в Лондоні і заспівала гімн України

Відбувся сольний концерт співачки в Британії.

Українська співачка та тренер "Голосу країни - 6" Тіна Кароль тріумфально виступила в Лондоні.

Сольний виступ артистки відбувся в британському концертному залі TROXY. Кароль представила прем'єру своєї сольної програми "Вибране", лейтмотивом якої стали кращі номери всіх її сольних концертів за 10 років на сцені.

Зі сцени британської концертної зали звучали кращі хіти Кароль: "Сдаться ты всегда успеешь", "Помню", "Жизнь продолжается", "Намалюю тобі зорі", "Я все еще люблю", "Україна - це ти".

"Любити і прославляти свою країну, де б я не виступала - це моє покликання", - сказала співачка перед виконанням пісні "Роди, Боже" з музичного фільму "Різдвяна історія".

Артистка тричі виходила на біс. Під бурхливі овації в одній із найбільших концертних залів Лондона Кароль виконала гімн України. Співачка не змогла втриматися і встала на коліна просто на сцені. Глядачі, які прийшли на концерт народної улюблениці у вишиванках і з українськими прапорами, підтримали співачку зі сльозами на очах.

"Наші душі переповнює гордість - в Україні є співачка, яка стала в усьому світі символом вільної і красивої країни", - пише в Instagram одна з глядачок концерту Аліна Пономарьова.

"Це був найкращий концерт на якому мені вдавалося побувати. Я ніби повернувся до себе на батьківщину! Неймовірний концерт, найсильніша енергетика", - пише Артем Захаренко в Facebook.

"Немає слів, просто низький уклін Тіні, ось це приклад для всіх, справжній патріот своєї країни, просто пишаюся", - пише Latifa De-Marcos.

Тіна Кароль багато спілкувалася з глядачами під час концерту. Вона розповідала про різдвяний фільм, повторювала, як важливо любити і цінувати коханих, а також поважати ту країну, в якій ти живеш. "Поки живі наші традиції - жива країна", - сказала співачка на концерті.

Слідом за Лондоном свою ювілейну програму "Вибране" Тіна Кароль покаже шанувальникам у Латвії, Білорусі та Америці. Саме там відбудуться її сольні концерти в лютому і березні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: