Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Карпа натякнула на можливий роман із нащадком Віктора Гюго

Співачка та дипломат лояльно ставиться до знаків уваги на свою адресу.

Культурний аташе посольства України у Франції Ірена Карпа, яка заспівала зі своїми маленькими дітьми пісеньку про Путіна, розповіла про вигоди від дипломатичного паспорта та свої стосунки із праправнуком Віктора Гюго, йдеться у "Світському житті".

Артистка та дипломат поки не скористалася єдиною корисною для себе перевагою від дипломатичного документа – відсутністю черг у аеропортах.

"Я завжди думала, що коли в мене буде дипломатичний паспорт, це мене позбавить черг в аеропорті. І перший раз, коли я його мала, єдине місце, де була черга, якраз де вхід для дипломатів та членів екіпажу. Власне, більше ніяких змін не відбулося. Більше того, якщо ти хочеш влитися у якусь мистецьку тусовку тут, щоб отримати справжні контакти, тобі навряд треба говорити, що ти з посольства. Я спробувала так зробити з одним скульптором, в результаті він десь півгодини був "на морозі", поки я не розповіла, що я дійсно – музикант та письменниця", - зауважила Карпа.

Ірена поділилася із Катериною Осадчою особливостями свого паризького побуту та навіть натякнула на можливість нового роману.

"Моє помешкання – дуже дивно воно без євроремонта, але воно дуже атмосферне і буквально за 200 метрів, якщо вірити пошуковику, колись жила Гертруда Штайн, яка придумала термін: "Ми всі тут – втрачене покоління". І от зараз одним із моїх близьких друзів, це – дуже смішно, є праправнук Віктора Гюго. Ми приятелюємо, ходимо на різні відкриття і коктейлі. Зараз, наприклад, коли він дізнався, що мої діти захворіли, пропонував прийти до мене додому і приготувати вечерю", - зауважила зірка.

Артистка підтверджує, що нащадок видатного письменника прагне стосунків із нею.

"Я відчуваю, що він має на мене види. Ну якщо людина збирається до тебе додому і готувати їсти тобі і дітям, то в нього якісь дуже швидкі види. Я, в принципі гуманіст та нежорстка людина, тому я з усіма чесно і гарно дружу", - запевнила вона.

Також зірка наголосила, що її двоє маленьких дітей добре перенесли переїзд у нову країну, а сама зіркова матуся вже чекає від них французького пронансу.

Нагадаємо, новоспеченийдипломат Ірена Карпа відхрестилася від роману із Шуваловим.

Відео Ірена Карпа поділилася враженням від нової дипломатичної посади

Залиште свій коментар

Вибір редакції