Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новоспечений дипломат Ірена Карпа відхрестилася від роману із Шуваловим

Артистка дружить із радником Льовочкіна.

Епатажна співачка Ірена Карпа, яка разом із Соломією Вітвіцькою зважилася на сміливий експеримент, розповіла, як потрапила на роботу до Міністерства закордонних справ, йдеться у "Світському житті".

Зірка вже готується до провокаційних запитань,  особливо від "джерел масової інформації, проплачених нашими дорогими сусідами" та порівнює себе із Карлою Бруні.

"Вимогами для дипломата є вища освіта та знання хоча б однієї іноземної мови. Я вільно володію чотирма мовами, пройшла стажування в МЗС. Мова не йде про питання економіки, в ній я, чесно, нічого не петраю. Але якщо йдеться про культуру, тут якраз в мене достатньо кваліфікації. Мені відразу згадуються відверті фотосесії Карли Бруні, яку, тим не менше, не погребував взяти заміж сам президент. Ми інтегруємося в Європу, тому я не бачу сенсу приховувати своє минуле, чи за щось виправдовуватися", - поділилася новоспечений перший секретар з питань культури у посольстві України у Франції.

Карпа розповіла, як склалися стосунки із її американським чоловіком Норманом Полом Хенсеном після розриву.

"Нас розлучив не Майдан, до того ж в нас збереглися абсолютно нормальні стосунки: ми є нерозлучені та турбуємося про наших дітей. Ми законні партнери у справах стосовно наших доньок", - зауважила Ірена.

Артистка прокоментувала стосунки із російським політтехнологом та радником Льовочкіна – Ігорем Шуваловим.

"Із Ігорем ми дружимо, товаришуємо у справах, що стосуються роботи. Мультик про ватника взагалі був його ідеєю. Ми – друзі, громадянство людини для мене значення не має. Я маю безкінечну кількість людей із російським паспортом та проукраїнською позицією", - пояснила зірка.

Нагадаємо, Карпа продала свій розкішний кабріолет заради бійців АТО.

ВідеоІрена Карпа не зустрічається із російським політтехнологом Шуваловим

Залиште свій коментар

Вибір редакції