Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Китай впорається": Дмитро Комаров прокоментував коронавірус, що шириться світом

Ведучий нещодавно повернувся з Піднебесної.

Ведучий проєкту "Світ навиворіт" Дмитро Комаров, який розсекретив, завдяки чому схуднув на 10 кілограмів, щодня отримує безліч повідомлень щодо коронавірусу.

Як відомо, нещодавно телемандрівник повернувся з подорожі Китаєм, у якому наразі активно вирує небезпечний вірус, що шириться світом. Для своїх прихильників Комаров записав відеозвернення, у якому пояснив, що з ним все гаразд.

"Старт китайського сезону збігся з епідемією коронавірусу. Весь останній тиждень мій телефон розривається. "Як ви? Чи здорові? Ще в Китаї, чи вже повернулися? Чи знімали щось про коронавірус?". Низький уклін за вашу турботу, з нами все гаразд. Подорож Китаєм у нас відбувалася з літа до нового року. У грудні ми повернулися, до початку епідемії. І відповідно ми з Олександром Дмитрієвим здорові, з нами все гаразд. Так вийшло, що запланований сезон виходить зараз під час епідемії, коли Китай на слуху у всьому світі", - заспокоїв прихильників Дмитро.

Він додав, що після подорожі Китаєм, впевнений що небезпечний вірус вдасться ліквідувати найближчим часом.

"Особисто я, провівши багато часу у цій країні, просто не сумніваюся, що Китай впорається з коронавірусом у максимально короткі для цього терміни", - наголосив ведучий.

Нагадаємо, раніше, після приїзду з Китаю, Дмитро Комаров пояснив, чи варто українцям боятися коронавірусу. Телемандрівник запевнив, що можливість заразитися малоймовірна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції