Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Конкурсну пісню O.Torvald на "Євробаченні-2017" зіграли на бандурі

Музиканти проекту Bandura Style записали lounge-версію композиції.

Конкурсна пісня представників України на "Євробаченні-2017", гурту  O.Torvald зазвучала по-новому, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Так, музиканти проекту Bandura Style Ярослав Джусь і Марина Круть записали lounge-версію композиції Time на бандурі. Автором ідеї та режисером кліпу стала Оксана Боровець, арт-директор проекту.

Оскільки пісня лідера рок-колективу Євгена Галича у перекладі українською має назву "Час", то виконавці Ярослав Джусь і Марина Круть позичили у друзів сотні годинників - і всі їх використали під час знімань.

До слова, минулого року ці ж бандуристи створили кавер на пісню "1944" Джамали. Як відомо ТСН.ua, проект Bandura Style готує на кінець травня перший в Україні концерт жестовою мовою. 

Нагадаємо, що 9 травня у Києві відбувся перший півфінал "Євробачення-2017", після якого стали відомі імена перших 10 фіналістів. Ще одну десятку фіналістів визначить національне журі та глядачі під час другого півфіналу 11 травня. Фінал пісенного змагання відбудеться 13 травня. Гурт O.Torvald виступить у фіналі конкурсу під 22 номером.

ВідеоРок-пісню гурту O.Torvald зіграли на бандурі

Залиште свій коментар

Вибір редакції