Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нафарбований Козловський у сукні шокував перевтіленням у Кончіту Вурст

Артист приміряв неординарний образ.

Співак Віталій Козловський, який повністю роздягнувся у кліпі, вразив неймовірною схожістю із Кончітою Вурст під час "Новорічного карнавалу Світського життя" та розповів про свої враження від такого експерименту, йдеться у "Світському житті".

Віталій наголосив, що такий крок став своєрідною відповіддю на усі порівняння із переможницею минулорічного "Євробачення".

"Я просто сам із себе вирішив посміятися, таким чином показати, що я не боюся ніяких порівнянь і можу бути ким завгодно, тому що сцена – це те місце, де ми можемо перевтілюватися", - запевнив артист.

Козловський розповів, як дався йому такий неординарний образ.

"Важко. Підготовка до цього номера тривала близько двох з половиною годин. І висидіти в очікуванні, коли тобі там намажуть очі, приклеять вії, затягнуть корсет. Зараз я сиджу, посміхаюся, але в мене страшенно болять ребра і ноги, тому що я стояв на височенних підборах. Загалом, коли ти вже вдягнений, в перуці стоїш на сцені і десь себе вже починаєш відчувати Кончітою Вурст. Мені, до речі наклеїли нігті, майже суперклеєм, які ми швидесенько віддирали", - поділився враженнями від жіночного вбрання Віталій.

Музикант пояснив, чи зміг би гастролювати  замість Кончіти.

"Я вже за кулісами замислився про це, я б можливо і наважився б, тим більше зараз така непроста ситуація в країні, ну  за великі гроші можна було б і погодитися", - ствердив артист.

Більше того, прямісінько під час примірки сукні поліцейський виписав штраф Козловському за порушення правил дорожнього руху.

Нагадаємо, Віталій Козловський розповів, що Кондратюк готує проти нього кримінальну справу.

Відео Віталій Козловський з’явився на сцені у сукні та на високих підборах

Залиште свій коментар

Вибір редакції