"Лікування не має сенсу": Син Віктора Павліка припиняє боротися з раком

"Лікування не має сенсу": Син Віктора Павліка припиняє боротися з раком

"Лікування не має сенсу": Син Віктора Павліка припиняє боротися з раком

facebook.com/vpavlik100

Павло вже не може пересуватися без візка, але переживає зараз тільки за близьких.

Син українського співака Віктора Павлика, який майже два роки хворіє саркомою хребців, опублікував пост, в якому розповів про своє лікування і про погіршення стану здоров'я.

Як пише 21-річний Павло, за цей час він переніс 18 курсів хіміотерапії і курс променевої терапії, але хвороба не відступила.

"Місяць тому моя ліва рука почала постійно боліти в лікті, день і ніч, а пальці цієї руки почали слабшати і втрачати здатність тримати і маніпулювати речами. Три тижні тому мені довелося повернутися до пересування за допомогою милиці, з якою я ходив деякий час після операції. Два тижні тому я вже не міг пересуватися не тримаючись за стіну або меблі. А тиждень тому, в черговий раз перевіривши організм з допомогою КТ і МРТ, я почав втрачати і без того слабку надію в моїй голові", - пише син артиста.

Павло розповів, що зараз може пересуватися тільки за допомогою візка, а одна рука практично втратила свою функціональність.

закінчив своє лікування хіміопрепаратами, але не тому що воно більше не потрібно, а тому що воно більше не має сенсу. Нам не вдалося зупинити розвиток моєї хвороби, вона продовжує активно вражати мій організм, руйнуючи його зсередини. А значить мені залишилося тільки протриматися в живих скільки зможу", - розповідає Павло.

Молодий чоловік каже, що ставиться до свого стану спокійно і прийняв свою долю, але дуже переживає за близьких. Також Павло розповів, що згадує свої щасливі шкільні роки і бажає своїм однокласникам здійснити всі свої мрії і ніколи не зіткнутися з труднощами, які його спіткали.

Віктор Павлік поділився у фейсбуці постом свого сина і попросив однокласників Павла відгукнутися.

Однокласники мого сина Павла, відгукніться. Будь ласка, просто знайдіться. Спеціалізована школа 25 м. Києва

Опубліковано Віктором Павліком Субота, 20 червня 2020 р.

Нагадаємо, український співак Віктор Павлік та його концертний директор, 25-річна Катерина Репяхова офіційно стали чоловіком і дружиною. Два тижні новоспечені молодята мовчали про подію і тільки нещодавно розсекретили її.

Віктор Павлік продає колекцію гітар для порятунку сина

Віктор Павлік продає колекцію гітар для порятунку сина