Макс Барських запропонував прихильникам "зайнятися коханням"

Артист представив провокаційний трек та арт-проект.

Співак Макс Барських, який шокував еротичним тизером до пісні, де хлопець одночасно цілує двох дівчат, презентував трек-пропозицію про заняття коханням.

Композиція "Давай займемся любовью" продовжує естетику тріади попередніх пісень і стосується теми "Секс або кохання?", над якою давно розмірковує артист.

 "З віком хочеться більше справжнього і щирого - стосунків, які будуються на любові. Так що в питанні "секс чи кохання", я обираю другий, про що і заявив в пісні ", - поділився своїми роздумами співак.

Спеціально до прем'єри синглу команда артиста на чолі з продюсером і режисером Аланом Бадоєвим підготувала цілий арт-проект, який не мав аналогів в українському шоу-бізнесі. Він відображає не тільки атмосферу і настрій гімну всіх закоханих, але і являє собою колаборацію кращих художників різних жанрів і профілів.

 "Для нас цей день не тільки символ кохання. Це день народження нової пісні Барських і нового візуального світу ", - прокоментував Бадоєв презентацію нової пісні до Дня усіх закоханих.

Нагадаємо, Макс Барських представив несподіваний результат роботи останніх двох років.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: